Karta bez komornika – karta trzynastka?
||

Karta bez komornika – karta trzynastka?

4
(4)

Bezpieczne konto bankowe i karta bez komornika w Twoim portfelu? Karta Trzynastka, czyli karta przedpłacona może być kluczem do rozwiązania problemu jakim jest konto zajęte w toku egzekucji. Karta prepaid pozwala na otrzymywanie przelewów z zewnątrz. Czy stoi coś na przeszkodzie aby był to przelew od pracodawcy bez ryzyka zajęcia przez komornika?

W takim kontekście liczba 13 nie musi być pechowa. A wręcz przeciwnie. Wielu pozwoliłaby na uniknięcie zajęcia konta bankowego. Karta bez komornika pozwoliłaby wielu zastąpić konto bankowe na którym “rezyduje” komornik.

Karta trzynastka – co to jest?

Karta Trzynastka to produkt prywatny. Czyli nie wydawany bezpośrednio przez bank, chociaż przy jego udziale. Twoje dane nie są do niej przypisane i wykazywane np. w OGNIVO. Karta z punktu użytkownika jest w pełni anonimowa (tak, bank nie wymaga nawet umieszczenia danych użytkownika na karcie), dzięki czemu jest kartą bezpieczną od komornika o ile używa się jej zgodnie z przepisami prawa.

Wraz z kartą klient otrzymuje swój unikalny nr rachunku bankowego do obsługi tej karty. Taki rachunek bankowy, którego szukając używającego jej dłużnika nie widzi i nie zobaczy komornik. To dzięki niemu nawet osoby z kłopotami finansowymi mogą bezpiecznie przyjmować przelewy przychodzące czy zasilenia karty, w tym te od wydawcy karty. Środki wypłacić można w dowolnym bankomacie.

Karta bez komornika – karta Trzynastka jest z założenia produktem kredytowym. Karta zawiera w sobie limit kredytowy. Gdyż takie jest jej podstawowe przeznaczenie. Dla Ciebie, jako osoby szukającej konta bez komornika, nie będzie ona jednak służyła celom kredytowym. A wykorzystaniu jej rachunku jako bezpiecznego od zajęcia komorniczego.

Opłata
Wydanie Karty0 zł
Wypłata z bankomatu5 zł
Sprawdzenie salda1,5 zł
Pozostałe informacje
WarunkiNie korzystasz – nie płacisz. Karta powiązana jest z pożyczką, a opłata to tylko 6,6% od wykorzystanej kwoty.

 

Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 3000 zł; umowa na 180 dni; klient wykorzystuje pożyczkę w dniu zawarcia umowy 3000 zł. Spłata pożyczki w okresie po 180 dniach od daty zawarcia umowy: RRSO to 115,32%; całkowita kwota do spłaty 4188 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 1188 zł (w tym: opłata 1188 zł, odsetki 0 zł).

Załóż konto onlineSkładam wniosek

Jak zamówić kartę bez komornika Trzynastka?

Wystarczy kliknąć w banner i wypełnić wymagane pola. Ważne jest, aby wnioskować o możliwie najniższy limit kredytowy. Im wyższy limit wybierzesz, tym mniejsze szanse na uzyskanie karty. Wydawca i właściciel karty sprawdza bowiem rejestry dłużników. I, jak sam pisze na stronie, może odrzucić wniosek, który go niepokoi.

Wniosek o kartę może zostać odrzucony, jeśli nie spełnisz warunków udzielenia pożyczki np.: zostałeś wpisany do jednego z rejestrów dłużników a informacje tam się znajdujące są dla nas niepokojące

Proszę zwrócić uwagę, iż sam wpis do rejestru dłużników nie jest równoznaczny z odrzuceniem wniosku o kartę. Dlatego ważne jest, aby wnioskowana kwota kredytu na karcie była jak najbardziej dla wydawcy bezpieczna. Im mniejsza, tym większe szanse, że niebawem karta bez komornika Trzynastka trafi do Twojego portfela. A z czasem dobrze użytkowana karta zapewne będzie obdarzana większym limitem

Karta bez komornika dla osób bez zdolności kredytowej

Być może nie otrzymasz zgody nawet na najmniejszy limit kredytowy i tym samym wydanie Ci karty, co wtedy? Nic straconego – na te i podobne pytania staramy się odpowiedzieć użytkownikom naszego serwisu podpowiadając, w jaki sposób przekonać wydawcę karty. Chcesz wiedzieć więcej – napisz do nas korzystając z formularza:

Czy oprócz karty Trzynastka istnieją inne karty bez komornika?

Na rynku istnieją już starsi gracze, którzy oferuję karty bezpieczne od zajęć. Są też firmy, które pojawiają się i znikają niczym meteory. Znaleźć je można m.in. w naszym rankingu kart prepaid. Jeśli masz już kartę trzynastkę, nie zapomnij wrócić i podzielić się opinią, wystawiając zaś ocenę temu artykułowi sprawisz, że ten produkt znajdzie się na odpowiednim miejscu rankingu.

Jeśli nie chcesz przegapić nowych informacji o kartach prepaid już teraz zapisz się na naszą listę, aby otrzymać powiadomienie o zmianach czy wprowadzaniu karty na rynek.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów: 4

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...