Specjalista oddłużeniowy dostępny telefonicznie

#zostanwdomu – bezpieczne konsultacje domowe

4.7
(26)

Konsultacje osobiste (bezpośrednie) to pierwszy krok do rozpoczęcia procesu wychodzenia z długów. W trakcie konsultacji omówiona jest dokładnie indywidualna sytuacja dłużnika w kontekście jego procesu oddłużania.

Pomoc zadłużonym zaczyna się od konsultacji ze specjalistą

Osoba zadłużona z pomocą prowadzącego konsultacje krok po kroku poznaje sposób na wyjście z długów. Swój indywidualny, dostosowany do jej sytuacji zawodowej, rodzinnej, ekonomicznej. Ale również do charakteru i oczekiwań.

Przez 10 lat istnienia naszych serwisów konsultacje osobiste realizowane były w 99% procentach w trakcie spotkań bezpośrednich. Wierzymy bowiem, że nic nie zastąpi kontaktu osobistego. Szczególnie, gdy problem jest natury tak intymnej jak długi, nierzadko wpływające na funkcjonowanie całej rodziny dłużnika.

Pandemia koronawirusa niestety mocno ogranicza możliwości organizowania spotkań bezpośrednich. Co nie oznacza, że zostawiamy osoby zadłużone bez pomocy. Wręcz przeciwnie. Dzięki naszej akcji i znacznemu obniżeniu kosztów konsultacji, znacznie więcej osób może uzyskać pomoc dla zadłużonych.

Porozmawiaj z naszym specjalistą
teraz 2100 840 zł

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Konsultacje bezpośrednie dla zadłużonych zgodne z ideą #zostanwdomu

Jeśli analityk, wykonujący ocenę Twego problemu, zasugeruje Ci przystąpienie do programu oddłużeniowego, nie musisz martwić się o brak możliwości konsultacji.

Dostosowaliśmy się do panującej sytuacji i realizujemy konsultacje w sposób nadal bezpośredni, ale bezpieczny: poprzez videokonferencje lub konsultacje telefoniczne.

Ich wartość merytoryczna jest tożsama z konsultacjami bezpośrednimi. Za to cena znacznie niższa – nie ponosimy bowiem kosztów dojazdu specjalisty, jego noclegu i diety.

Dlatego też możesz zaoszczędzić aż 60% w stosunku do nominalnej ceny konsultacji bezpośrednich.

#zostanwdomu - bezpieczne konsultacje domowe

Jak zamówić bezpieczne konsultacje bezpośrednie?

Poniżej znajduje się banner umożliwiający zamówienie konsultacji bezpośrednich dla każdego zadłużonego i potrzebującego pomocy. Kliknij, aby zamówić konsultacje.

Porozmawiaj z naszym specjalistą
teraz 2100 840 zł

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Warunki konsultacji:

  • Czas trwania – minimum 90 minut,
  • Czas realizacji – do 72 godzin od momentu zamówienia,
  • Możliwość skorzystania z abonamentu na usługi prawne w niespotykanej nigdzie cenie – tak,
  • Lokalizacja rozmówcy: cała Polska i teren EU (telefonicznie) oraz reszta świata (np. przez Skype)

Kto może i powinien skorzystać z konsultacji bezpośrednich?

Każdy, kto chce przystąpić do programu oddłużeniowego i został do niego zaproszony. Jeśli nie wiesz, czy oddłużenia w Twoim przypadku jest możliwe i czy jesteśmy w stanie Ci pomóc, możesz zweryfikować to poprzez zamówienie analizy swojej sytuacji finansowej.

Wiedza, jaką uzyskasz dzięki analizie, pozwoli Ci być może zupełnie inaczej spojrzeć na swój problem z długami. Twoją sytuację ocenią bowiem nie Twoje emocje, a wiedza i przeszło 20-letnie doświadczenie naszego analityka.

Nie wiesz, co zrobić ze swoim życiem, które wali się w związku z długami? Zamów analizę, aby dowiedzieć się, co na Twoim miejscu zrobiłby specjalista, który długami zajmuje się od ponad 20 lat. Wykorzystaj wiedzę fachowca, aby zobaczyć, jak Twoja sytuacja wygląda w jego oczach. I najważniejsze – co on, znając od podszewki i środka banki, parabanki, firmy windykacyjne i fundusze skupujące długi – zrobiłby będąc na Twoim miejscu:

Kliknij, zamów analizę on-line wraz z pakietem dodatków (97 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Tę bezcenną dla siebie i swojej sytuacji wiedzę możesz mieć w wyjątkowo przystępnej cenie. To jedyna taka okazja w Polsce. W dodatku bez ryzyka – jeśli Twój problem okaże się zbyt poważny, aby ująć go w analizie, zwrócimy Ci automatycznie pieniądze.

Uwaga: ważny apel do osób, które lękają się oszustów oferujących pomoc zadłużonym przez internet
Rozumiemy Twój strach, gdyż nasza branża nie jest wolna od sprzedawców marzeń o szybkim oddłużeniu. Których działania sprawiają, że nawet firmy uchodzące za ikony uczciwości, postrzegane są jako potencjalnie niebezpieczne. Dlatego chcielibyśmy, abyś przed podjęciem decyzji poznał kilka faktów na temat naszej firmy. Być może pozwolą Ci one nieco inaczej spojrzeć na naszą firmę, jeśli nie znasz jej jeszcze lub nie jesteś osoba z polecenia:

  • Istniejemy na rynku już od ponad 10 lat
  • Działamy poprzez kilka serwisów internetowych, najstarszy z nich to Windykowani.pl – istniejący od wspomnianych 10 lat
  • Dzięki naciskowi na uczciwość w stosunku do klienta, jesteśmy marką polecaną przez pracowników większości banków
  • O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej, między innymi tych numerach Newsweeka:

Jak wyjść z długów w parabankachzadłużenia

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 26

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...