Wykup długów oddłużanie

Oddłużanie poprzez wykup długów

4.4
(112)

Oddłużanie poprzez wykup długówWykup długów to pakiet ostatniej szansy dla osób bardzo mocno przekredytowanych, w niezwykle dramatycznej sytuacji i z komornikiem na karku – w ich mniemaniu bez wyjścia. Dla osób, które zrozumiały, że kolejne kredyty na spłatę długów tylko te długi pogłębiają. A wierzyciele proszeni o pomoc i litość pokazują swoje bezwzględne oblicze.

Dla wszystkich konsumentów i przedsiębiorców, którzy znaleźli się w takiej sytuacji, przygotowaliśmy coś, co przywróci im chęć życia. Najskuteczniejszy sposób na wyjście z długów poprzez ich stopniowe umarzanie. I jednoczesną całkowitą blokadę komornika. Ta jest w wielu przypadkach niezwykle prosta, ale trzeba widzieć, jak to zrobić

Jeśli chcesz sprawdzić, czy możesz zmienić swoje życie, zacznij od analizy finansowej. W ramach której otrzymasz szczegółowo opisane możliwości oddłużania dostosowane do Twojej sytuacji. Zamawiając analizę poprzez poniższy banner otrzymasz prezent – unikalny i jedyny w Polsce Poradnik Antywindykacyjny. Analiza finansowa jest przeznaczona dla osób mających problemy pozabankowe.

Kliknij, zamów analizę on-line (67 zł) i pozwól sobie pomóc

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Dla osób z problemami bankowymi oraz prowadzących działalność analiza ma inną formę, telefoniczną. Jej zamówienie jest możliwe drogą mailową poprzez adres kontakt@mecenatura.pl.

Oddłużanie poprzez wykup długów

Na czym polega oddłużanie poprzez wykup długów? W dużym skrócie – na doprowadzeniu do sprzedaży długów przez wierzycieli. A następnie ich wykupieniu (po częściowym umorzeniu dzięki negocjacjom pełnomocnika prawnego) za określony procent wartości. Lub podpisanie z nowym wierzycielem niezwykle korzystnego układu ratalnego na 50-200 rat bez odsetek. Cały program realizowany jest pod opieką naszego specjalisty oraz adwokata, który w cenie abonamentu świadczy opiekę prawną uniemożliwiając wierzycielom uzyskanie nakazu zapłaty przez sąd i doprowadzenie do egzekucji komorniczej.

Program oddłużeniowy – dlaczego jest aż tak skuteczny?

Celem tego programu oddłużeniowego jest doprowadzenie do umożliwienia normalnego funkcjonowania rodzinie (lub samotnej osobie) dotkniętej dużymi długami. Wykorzystujemy do tego najskuteczniejszy program oddłużeniowy polegający na doprowadzeniu do częściowego umorzenia długów lub podpisania układu ratalnego bez odsetek.

Wiemy bowiem, że osoba zadłużona potrzebująca pomocy wpadła w kłopoty z powodu nałożenia się na nią zobowiązań przekraczających dochody. To spowodowało najpierw spłatę nadwyżki za pomocą innych pożyczek, a finalnie poddanie i uznanie swojej sytuacji za beznadziejną.

Jednakże wystarczyłoby doprowadzić poziom zobowiązań miesięcznych do poziomu 1/4 dochodów, aby osoba przed momentem bezradnie miotająca się w konwulsjach dłużnika nagle uznała się za osobę wypłacalną. I mogła spokojnie realizować swój cel – wychodzenie z długów.

Oddłużanie – jak wygląda pomoc w wyjściu z długów

Pierwszym elementem jest uporządkowanie zobowiązań ze względu na hierarchię ich ważności: długi honorowe, wobec skarbu państwa, względem banków, długi pozabankowe i długi kupione przez podmioty zajmujące się skupowaniem wierzytelności przeterminowanych.

Kolejnym krokiem jest doprowadzenie do zabezpieczenia mienia osoby zadłużonej w taki sposób, aby nie stało się łupem wierzycieli. Mowa tutaj o nieruchomościach, ruchomościach oraz wszelakiego typu wynagrodzeniach z tytułu pracy czy kontach bankowych.

Osoba zadłużona objęta programem przez cały czas jego realizacji jest prowadzona przez swojego opiekuna – pełnomocnika prawnego. Objęta jest ochroną przed wierzycielami, komornikiem, windykacją.

Rolą osoby zadłużonej na tym etapie jest regeneracja psychiczna po wcześniejszych przejściach oraz nauka nowego sposobu myślenia o swoich długach. Nie jako o wielkim i ciężkim kamieniu przygniatającym każdego dnia od nowa, ale jako o towarze, który można po prostu kupić. Aby to zrobić, trzeba jednak mieć pieniądze. Dlatego też osoba objęta programem, mając uporządkowane sprawy finansowe, może ze spokojem oddać się pracy zawodowej i odkładać środki na realizację zadania głównego, czyli oddłużanie poprzez wykup długów.

Oddłużanie rozpoczynamy zawsze od spotkania ze specjalistą ds. oddłużania. Jest to niezwykle ważny element. W czasie spotkania bowiem:

 • zostanie Ci przekazana wiedza o całym procesie wychodzenia z długów ze wszystkimi detalami
 • otrzymasz szczegóły planu Twojego oddłużenia na najbliższy rok
 • przeanalizujesz wraz ze specjalistą swoje długi i popełnione błędy
 • najważniejsze – otrzymasz wiedzę, która całkowicie wywróci Twoje dotychczasowe myślenie o długach

Listę województw, w których realizowane są konsultacje, zaznaczyliśmy na mapie:

Oddłużanie

Wykup długów – co zyskujesz?

Korzyści, jakie czekają na Ciebie po podjęciu decyzji o tym, że oddłużanie poprzez wykup długów jest Twoją ostatnią szansą, jest cała lista. Najważniejsze z nich, odczuwalne od razu, to:

 • odzyskanie równowagi psychicznej po otrzymaniu gotowego planu długoterminowej spłaty długów w realnych, dostosowanych do możliwości finansowych ratach
 • psychologiczne wsparcie udzielane w dowolnym momencie przez indywidualnego opiekuna i pełnomocnika prawnego
 • zakończenie wywierania presji przez wierzycieli i wynajęte przez nie firmy windykacyjne – koniec męczących telefonów z którymi dotychczas nie radziłeś/radziłaś sobie w żaden sposób i które rujnowały Twoją psychikę
 • pomoc adwokata w ramach programu oddłużeniowego bez ograniczeń w ilości tworzonych sprzeciwów i pism procesowych
 • spłata długów następuje poprzez ich wykup – pozwala Ci to na spokojne i stopniowe oddłużanie się, sam/sama bowiem decydujesz jak szybko chcesz to zrobić i jaką kwotę miesięcznie przeznaczysz na realizację swojego celu, jakim jest oddłużanie poprzez wykup długów.
 • Twoje długi mogą ulec drastycznej redukcji – nawet o 70% wartości w procesie zamiany w wierzytelności (następuje umorzenie długu)

Ile kosztuje oddłużanie poprzez wykup długów?

Ze względu na fakt, iż nie narzucamy z góry okresu obsługi, koszt samego programu to koszt pierwszej konsultacji konsultacji i abonamentów miesięcznych. Pierwsza wpłata dokonywana jest po podpisaniu umowy, a przed konsultacją z pełnomocnikiem prawnym. Kolejne wpłaty w stałej gwarantowanej wysokości płatne są za każdy miesiąc obsługi (aktualne ceny i oferty znajdziesz w naszym cenniku).

W chwili obecnej obowiązują następujące opcje zakupowe usługi:

Forma konsultacjiCena konsultacjiCena abonamentu prawnegoOferta w ramach abonamentu
Konsultacja bezpośrednie online za 0 złw cenie pierwszego abonamentuabonament prawny w cenie 390 zł miesięcznie, brak limitów czasowych trwania umowynielimitowana pomoc prawna w ramach abonamentu, opiekun procesu oddłużania kontakt mailowy bez limitu, kontakt telefoniczny 1 raz w miesiącu
Konsultacja osobista (spotkanie ze specjalistą w wybranym miejscu)1470 zł jednorazowoabonament prawny w cenie promocyjnej 390 zł miesięcznie, brak limitów czasowych trwania umowynielimitowana pomoc prawna w ramach abonamentu, opiekun procesu oddłużania kontakt mailowy bez limitu, kontakt telefoniczny 1 raz w miesiącu, wynajem negocjatora do obsługi długów kupionych na preferencyjnych warunkach

W skład pakietu oddłużanie poprzez wykup długów wchodzi:

 • Spotkanie z przyszłym opiekunem i pełnomocnikiem prawnym w jednej z wielu lokalizacji na terenie kraju (patrz mapa oraz szczegóły w akapicie o konsultacjach) lub konsultacja online (komunikator, telefon),
 • Indywidualny plan oddłużeniowy, przygotowany w trakcie konsultacji
 • Przygotowanie i pomoc we wdrożeniu działań zabezpieczających mienie,
 • Pełnomocnictwo pozwalające na reprezentowanie przed wierzycielami / komornikiem (gdy już jest),
 • Negocjacje w sprawie umorzeń części długów w procesie ich wykupu,
 • Wsparcie eksperckie w całym okresie trwania umowy udzielane przez indywidualnego opiekuna,
 • Nieograniczoną ilość pism (sprzeciwy, odpowiedzi na pozew i pisma procesowe) tworzonych na Twoje potrzeby przez adwokata.

Jak zamówić usługę wyjścia z długów?

Jeśli oddłużanie poprzez wykup długów zostało wskazane Ci jako najlepsze rozwiązanie Twego problemu – zamów usługę i rozpocznij wychodzenie z długów:

Oczywiście możesz również zawrzeć umowę w formie tradycyjnej – papierowej. Wystarczy poprosić o nią poprzez nasz adres mailowy: kontakt@mamdlugi.pl

Jeśli nie wiesz, czy program oddłużeniowy może Ci pomóc i masz co do tego wątpliwości, sprawdź to koniecznie. Zamów analizę swego zadłużenia. Na kilkunastu kartkach formatu A4 nasz specjalista przedstawi Ci rozwiązania, jakie wybrałby będąc w Twojej sytuacji finansowej. Ale posiadając swoją wiedzę i doświadczenie. Czy możesz dostać lepsze wsparcie na początek procesu wychodzenia z długów?

Cena pisemnej analizy (którą zamówisz w tym miejscu) jest niewielka. Usługa zawiera gwarancję, iż w sytuacji, gdyby analityk nie znalazł skutecznego rozwiązania pozwalającego pomóc Ci wyjść z długów, 100% wpłaconej kwoty zostanie Ci od razu zwrócone.

Konsultacje osobiste, czyli pierwszy krok do oddłużania

Pierwszym etapem procesu oddłużania poprzez wykup długów są konsultacje bezpośrednie. Realizowane są one w województwach zaznaczonych na mapie flagą. W przypadku kilku województw konsultacje odbywają się wyłącznie w wybranych miastach:

zachodniopomorskie – w Szczecinie

małopolskie – w Krakowie

mazowieckie – w Warszawie

pomorskie – w Trójmieście

W pozostałych rejonach miejsce spotkania ustalane jest indywidualnie. Spotkania możliwe są w naszych lokalach lub miejscu wskazanym przez klienta.

Uwaga: mieszkający w rejonach, których na mapie obsługi nie zaznaczyliśmy flagą, mogą zrealizować konsultacje w dowolnie wybranym rejonie obsługi (oznaczonym flagą) w mieście wojewódzkim danego rejonu.

Przykładowo: mieszkaniec Buska Zdroju może zrealizować konsultacje w Krakowie, Katowicach, czy np. Łodzi.

Oczywiście zawsze warto zapytać o różne warianty, to nic nie kosztuje. A każdą propozycję rozważymy.

Pomoc zadłużonym – opinie

Mamy świadomość, że na rynku istnieje bardzo wiele firm mamiących obietnicami oddłużenia. To budzi strach i niepokój, a także pytanie:

czy nasza firma jest skuteczna?

Nie ma lepszego sposobu poznania firmy niż kontakt z kimś, kto sam przeszedł wszystkie szczeble oddłużania poprzez wykup długów. I może wesprzeć w trudnym momencie życia.

Jeśli chcą Państwo porozmawiać o skuteczności oddłużania, jakości obsługi, samych konsultacjach bezpośrednich z osobą, która jest autorem słynnej w internecie spowiedzi dłużniczki, a jednocześnie naszym klientem, prosimy skontaktować się pod adresem znajdującym się w treści wspomnianej spowiedzi.

Czy nasza firma jest uczciwa i bezpieczna?

Nie masz do nas pełnego zaufania, pomimo naszych gwarancji?
Kilka faktów,które mogą być istotne przy podejmowaniu decyzji o obdarzeniu nas zaufaniem:

 • Istniejemy na rynku już od ponad 12 lat – jesteśmy znaną firmą o zasięgu ogólnopolskim
 • Naszą działalność realizujemy poprzez kilka serwisów internetowych, najstarszy z nich to Windykowani.pl – istniejący od dekady
 • Nasza uczciwość w stosunku do klienta zaowocowała tym, że jesteśmy marką polecaną swoim klientom przez pracowników większości banków
 • O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej (między innymi w kilku numerach Newsweeka) oraz na Onet.pl, a związani z nami specjaliści udzielają wypowiedzi w Polskim Radiu i Telewizji Polskiej 

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba głosów: 112

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

  1. Dzień dobry,

   na dole strony podany jest numer telefonu i adres e-mail do kontaktu. Jeśli faktycznie się spieszy z oddłużaniem to zapraszam, w komentarzach pomocy Pani nie znajdzie.

 1. Dzień dobry,

  Bardzo proszę o pomoc, czy jest szansa na spłacanie mniejszych rat mojego długu w dłuższym terminie. Mam raty w Getin Banku, tj. kredyt konsolidacyjny na kwotę 12 000 oraz do spłacenia limit kredytowy na kwotę 9 300 zł. Narazie spłacam kredyt konsolidacyjny bez limitu kredytowego na kwotę ponad 320 zł. Jest mi jednak ciężko z tym, ponieważ jestem na rencie bez żadnych innych dochodów. Dlatego chciałabym spłacać raty w mniejszych kwotach, na co mój Bank nie chce się zgodzić. Jeżeli chciałabym zmienić bank, automatycznie dojdzie mi 9 300 do spłacenia. W sumie mam do spłacenia na 23 000 zł. Proszę o drobną poradę, ponieważ już w mojej kopercie zaczyna się robić pusto, a wydatki na życie są nawet takie same co opłaty. Narazie jestem na czysto, ale już martwię się co do przyszłości. Pozdrawiam

  1. Dzień dobry.

   Wystarczy skorzystać z adresu e-mail bądź naszego numeru telefonu. Można je znaleźć tuż pod komentarzami.

 2. witam

  mam mnóstwo chwilówek sprawa ciągnie sie juz od dwóch lat brałam kolejną aby spłacić bieżącą i tak dług urósł . W ubiegłym roku byłam pod ściana znalazłam firmę oddłużeniową która mnie nie dłużyła tylko zadłużyła na kolejne 4 lata spłacając chwilówki wysokim kredytem , wówczas było to dla mnie wybawienie ale tylko na chwilę bo kredyty bankowe należy spłacać . Później kolejne chwilówki i koło sie zatoczyło w tym roku . Czytałam wiele opinii na temat oddłuzania i mam juz na tym etapie wiedzę dość sporą . Powiem tak- żałuje, że wczesniej nie trafiłam to firmy mamdługi.pl , gdyby tak było juz dawno bym zapomniała o długach. Z czystym sercem polecam i dziekuję za pełen profesjonalizm -jestem co prawda na poczatku drogi ale duży oddech złapałam , którego mi tak bardzo brakowało w ostatnim czasie. Kazdy z nas i tak zrobi jak chce ….

 3. Ja przez rok starałam się odzyskać 20 tys. 5 nieopłaconych faktur, dużo stresu i nerwów, znajoma kazała skontaktować mi się z windykacją zamiast wchodzić na drogę sądową, kontaktowałam się z mecenasem pod adresem [treści reklamowe – w celu emisji skontaktuj się z nami] oni mają normalną firmę, która zajmuje się właśnie takimi dłużnikami. Mam nadzieję tylko, że już nie trafię na takich niewypłacalnych ludzi.

Zostaw swój komentarz...