Wykup długów oddłużanie z pomocą adwokata

Wykup długów od komornika i pomimo komornika

4.4
(116)

Wykup długów to program oddłużeniowy ostatniej szansy dla osób bardzo mocno przekredytowanych, w niezwykle dramatycznej sytuacji finansowej i z komornikiem na karku – w ich mniemaniu w sytuacji bez wyjścia. Wykup długów to rodzaj programu oddłużeniowego dla osób w trudnej sytuacji, które zrozumiały, że kolejne kredyty na spłatę długów tylko pogarszają ich sytuację. A wierzyciele, proszeni o pomoc i litość, pokazują swoje bezwzględne oblicze.

 • Czy każdy dłużnik może złożyć wniosek o rozpoczęcie oddłużania?
 • Co oznacza wykupienie długów od komornika?
 • Jak wyjść z długów pomimo postępowania egzekucyjnego?

Wykup długów – dla kogo jest ratunkiem i ostatnią szansą na wyjście z pętli kredytowej?

Dla wszystkich konsumentów i przedsiębiorców, którzy znaleźli się w takiej sytuacji, przygotowaliśmy coś, co przywróci im chęć życia. Najskuteczniejszy sposób na wyjście z pętli zadłużenia poprzez wykup własnych długów pomimo komornika. Który jest możliwy również dla wielu osób mających zajęcie komornicze i tkwiących z sidłach egzekucji.

I każdego, kto poprzez popełnione w życiu błędy wie, że postępowania egzekucyjnego nie uniknie. Dla dłużnika w takiej sytuacji wykup długów jest rozwiązaniem najlepszym z możliwych – przywraca on bowiem osobie zadłużonej utraconą kontrolę nad swoim życiem i swoimi długami. Wszystko przez starannie dopasowany plan spłaty zadłużenia. Uwzględniający wykup długów od komornika po znacznej ich przecenie.

Dla osób bardzo mocno zadłużonych uniknięcie egzekucji komorniczej jest niemożliwe. Dlatego program ten nie polega na unikaniu postępowania egzekucyjnego, ale o przygotowaniu się do niego w taki sposób, aby wykorzystać nieskuteczność komornika sądowego do wykupu własnych długów za niewielką część ich wartości.

Program oddłużeniowy jest szyty na miarę – dlatego wymaga indywidualnych konsultacji ze specjalistą

Jeśli chcesz zmienić swoje życie, zacząć musisz od bezpośrednich konsultacji ze specjalistą. W ramach której otrzymasz szczegółowo wyjaśniony plan oddłużania dostosowany do Twojej sytuacji. Jest to zawsze, o czym warto pamiętać, plan indywidualnie stworzony dla Ciebie, Uwzględnia więc Twoją:

 • sytuację finansową i rodzinną
 • posiadany majątek i możliwość jego zabezpieczenia
 • status zawodowy i jego elastyczność

oraz kilkanaście innych czynników, które decydują o wyglądzie planu oddłużania

Gwarantujemy wyznaczenie do konsultacji tego typu wyłącznie osoby ze stażem powyżej 20 lat pracy w branży finansowej i doświadczeniem zdobywanym po jednej i drugiej stronie barykady. W przypadku konieczności rozszerzenia konsultacji o dodatkowych specjalistów (adwokat, ex-komornik, doradca restrukturyzacyjny itp.) dodatkowe konsultacje z potrzebnym fachowcem nie generują żadnych dopłat.

Zamówienie konsultacji to pierwszy krok do rozpoczęcia nowego życia. Pomimo posiadanych długów. Bo takie życie jest możliwe – i to uświadomią Ci konsultacje. Które zamówić możesz poprzez poniższy banner.

Porozmawiajmy o Twoich długach (187,00 zł)

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Nasza kancelaria kładzie bardzo duży nacisk na uczciwość. Dlatego też warto wiedzieć, że konsultacje objęte są gwarancją satysfakcji. Jeśli w ciągu pierwszych 15 minut rozmowy ze specjalistą uznasz, że nie jesteś zainteresowany jej kontynuowaniem – informujesz o tym rozmówcę i kończysz konsultacje. A my w ciągu 24 godzin zwracamy Ci pieniądze. To dobra wiadomość dla każdego potrzebującego pomocy – nie musisz płacić za konsultacje, które przerwiesz w ciągu kwadransa. Bez podania przyczyny – nie wnikamy w powody. A po prostu zgodnie z obietnicą oddajemy pieniądze.

Program związany z wykupem długów wymaga zaufania do samego programu i nadzorującego jego realizację opiekuna

Dlatego też nie zachęcamy nieprzekonanych. Jeśli nie masz zaufania do naszej firmy, nie będziemy w stanie Ci pomóc. Być może najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest w pierwszej kolejności poszukanie opinii o naszej firmie w Internecie.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • 12 lat na rynku o zasięgu ogólnopolskim.
 • Wcześniej działaliśmy pod nazwą Windykowani.pl
 • Jesteśmy polecani przez pracowników większości banków!
 • Mówią i piszą o nas: Newsweek, Onet, Polskie Radio, Telewizja Polska i inne.
 • Posiadamy wiarygodne i rozpoznawalne certyfikaty takie jak raport BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • Setki pozytywnych opinii i wygranych spraw popartych case study.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Zadzwoń do nas bezpłatnie – pomożemy Ci zlikwidować dług!

(71) 725 41 24

Cel oddłużania poprzez wykup długów

Na czym polega oddłużanie poprzez wykup długów od komornika? Można to pokazać na ogólnym schemacie, jednakże ilość niuansów, tworzących ten program, jest tak duża, iż jego zrozumienie wymaga bezpośredniej rozmowy ze specjalistą.

Wykup długów od komornika, jako program oddłużeniowy, można podzielić na kilka etapów.

Celem wykupu długów jest wyjście z pętli finansowej poprzez spłacenie zadłużenia na swoich warunkach i w kwotach znacznie niższych niż wynosiła pierwotna suma zadłużenia.

Etap pierwszy – sprzedaż długów przez wierzycieli

Przystąpić do tego etapu możesz z marszu, właściwie od razu po konsultacji ze specjalistą. Na tym etapie nie jest wymagana jeszcze ani ochrona prawna ani zabezpieczenie przed egzekucją komorniczą.

Sprzedaż długu firmie windykacyjnej następuje bez zgody dłużnika w określonym terminie, najczęściej jest to 100 – 150 dni od umownej daty spłaty, której dłużnik nie zrealizował. Twoim celem – jeśli tkwisz w spirali zadłużenia – jest doprowadzenie do sprzedaży długów przez jak największą liczbę wierzycieli. Działanie takie stoją w sprzeczności z naturalnym odruchem dłużnika, który – wiedziony pierwotnymi instynktami – chciałby zrobić wszystko, aby nie doprowadzić do sprzedaży długu. Postrzegając firmę windykacyjną, która na mocy cesji nabywa długi, jako zło a nie nowego wierzyciela, który sprzeda dług znacznie taniej.

Samodzielne oddłużanie dlatego jest tak trudne do realizacji i powoduje coraz głębsze zanurzanie się z szlamie zadłużeń, że dłużnik w procesie przez siebie wymyślonym kieruje się przeczuciami, a nie wiedzą. Dla przeciętnego dłużnika wypowiedzenie umowy to koniec świata. Dla Ciebie – początek drogi do oddłużania. Jeśli doprowadzisz do wypowiedzenia umowy, umożliwisz wierzycielowi sprzedaż długu. Czyli pierwszy etap swojej drogi do oddłużenia poprzez wykup długów. Pamiętaj bowiem, że wykup długów możliwy jest po tym, gdy zostaną one sprzedane. Więc zamiast utrudniać wierzycielom ich sprzedanie, zrób wszystko, aby ich do tego zachęcić.

Dlaczego banki i firmy pożyczkowe w ogóle sprzedają długi?

Powodów jest kilka, gdyż sprzedaż długów to zjawisko dość złożone i wpływ na nie ma wiele czynników. O sprzedaży długów szczegółowo opowie Ci specjalista w trakcie konsultacji. Najważniejszymi elementami, które powodują sprzedaż długów przez wierzycieli, są kwestie podatkowe oraz koszty obsługi niespłacanych kredytów / pożyczek.

Wierzyciel – również Twój – sprzedając dług pozbywa się nierokującego dłużnika i jednocześnie redukuje podatki odpisując od nich stratę wynikającą ze sprzedaży wierzytelności za 10 do 20 procent nominalnej wartości.

Pozbycie się z portfela kredytowego „opornego w spłacie” dłużnika powoduje, że pożyczkodawca nie musi inwestować środków w obsługę windykacyjną i prawną. Inwestować, dodajmy, bez gwarancji zwrotu. Są to w skali działalności zaoszczędzone miliony złotych. Które można zainwestować w pozyskiwanie nowych klientów, na których firma zarobi. Zamiast trwonić czas i środki na wielomiesięczne próby odzyskania pieniędzy bez żadnej gwarancji sukcesu.  

Biorąc pod uwagę aż trzy progi sądowe, jakie ma wierzyciel w przypadku dłużnika świadomego (którym Ty możesz się stać za chwilę) – EPU, rejon, apelację – uzyskanie nakazu zapłaty i tytułu wykonawczego zajmuje w warunkach polskich od 2 do 3 lat. W tym czasie wierzyciel musi nieustannie inwestować w koszty sądowe i koszty obsługi prawnej. Następnie w komornika. Nie mając żadnej przy tym gwarancji, że komornik ściągnie z dłużnika innego niż emeryt (rencista) i pracownik budżetówki choćby złotówkę.

Dlatego też cesja wierzytelności jest zjawiskiem powszechnym. Gdyż się po prostu wierzycielom opłaca. Opłaca się też dłużnikom, gdyż w wyniku sprzedaży długów ich wierzytelności od razu mocno się przeceniają. Co pozwala na ich późniejszy wykup z umorzeniem. Na przykład takim:

Wykup długów z umorzeniem w firmie HOIST - ugoda gwarantująca umorzenie
Zdj. 1 Umorzenie 50% kupionego długu to efekt negocjacji z wierzycielem, który woli zarobić mniej, a za to pewnie, bez ryzyka przegranej w sądzie. Dłużnik spłaca połowę zadłużenia i na starcie oddłużania zarabia 25.000 zł.

Etap drugi – gry psychologiczne z wierzycielem wtórnym (czyli firmą windykacyjną, która kupiła Twój dług)

Etap trwający najdłużej, gdyż około 12-18 miesięcy. Wchodząc w tenże etap musisz mieć już skrystalizowaną wizję swoich oczekiwań. Jeśli jesteś na dobrej drodze do neutralizacji egzekucji komorniczej – stawiasz warunki wierzycielom i rozmawiasz z nimi jak partner biznesowy.

Wiesz wszak, że w przypadku nieosiągnięcia konsensu spotkacie się w sądzie. A tam każdy ma po 50% szans na korzystny wynik. Przy czym Ty masz znacznie lepsze karty, gdyż:

 •  reprezentować Cię w sądzie wyspecjalizowany w tego typu sprawach adwokat, a przeciwnika na 95% nikt (z naszych doświadczeń jedynie na co 20 rozprawę firma windykacyjna desygnuje pełnomocnika zawodowego)
 •  w przypadku korzystnego wyroku sądu Twój dług przestaje istnieć
 •  gdy zostanie wydany nakaz zapłaty możesz próbować to zmienić w sądzie apelacyjnym
 •  ewentualny podtrzymany w mocy przez apelację nakaz zapłaty nie zmieni nic w Twoim życiu, dzięki temu, że do czasu wszczęcia egzekucji komorniczej będziesz przed nią w 100% zabezpieczony
 •  nawet w przypadku porażki w sądzie możesz osiągnąć realne umorzenie (jak na zdjęciu)
Ultimo Portfolio Investment (Luxembourg) S.A.umorzenie poprzez wykup długów - ugoda dłużnika z wierzycielem
Zdj. 2 Suma zadłużenia 83.870 zł. Dłużnik – na mocy prezentowanej ugody wykupuje swój dług za 25.200 zł. Ultimo – będąc pod ścianą – decyduje się umorzyć prawie 60.000 zł, aby nie stracić na zakupionej wierzytelności. W tym układzie najwięcej zarabia dłużnik

Prowadzenie negocjacji z wierzycielami na warunkach „równy z równym” jest możliwy tylko wówczas, gdy nie boisz się ew. konsekwencji niepowiedzenia na drodze sądowej, na którą zaprowadzi przerwanie negocjacji. Jeśli firma windykacyjna wie, że nie działa na Ciebie ten argument, jest skłonny do znaczących ustępstw. Gdyż po to kupił Twoją wierzytelność, aby na niej zarobić. A nie zamrozić sobie na lata. Zatem przystępując do rozmów z wierzycielem musisz mieć nad nim przewagę – zabezpieczenie przed ewentualną egzekucją komorniczą.

Etap trzeci – końcowy wykup długów na swoich warunkach lub też….pozostawienie ich na pamiątkę pazernym wierzycielom

Etap trzeci nie zawsze jest konieczny do realizacji. Można wszak zakończyć działania już na etapie drugim. Gdy zawrze się ugody z wierzycielami na spłatę zadłużenia z umorzeniem. Lub firma windykacyjna przegra w sądzie. Ale często etap ten jednak następuje i w nim pojawia się już bezwzględna konieczność posiadania zabezpieczenia wobec nieuchronnego postępowania egzekucyjnego.

Wbrew powszechnemu stanu wiedzy dłużników zabezpieczenie przed egzekucją komorniczą jest dostępne dla każdego z wyjątkiem emerytów i rencistów. Każdy czynny zawodowo ma możliwość zabezpieczenia siebie i swojego majątku przed komornikiem na czas przeprowadzenia ostatecznych działań negocjacyjnych z wierzycielem. Oczywiście wymaga to często poświęceń – ale nikt nie mówi, że oddłużanie (szczególnie z dużych długów) jest od nich wolne.

Etap ten to rozgrywka pomiędzy wierzycielem i dłużnikiem. Wierzyciel, uzbrojony w tytuł wykonawczy, atakuje dłużnika jedyną bronią, w jakie prawo polskie wyposażyło wierzycieli. Egzekucją komorniczą. Dłużnik – znając doskonale tę broń i umiejąc się przed nią bronić – już dawno wymurował mur, od którego komornik sądowy odbija się jak piłka. W efekcie firma windykacyjna zamiast oczekiwanych pieniędzy dostaje od komornika sądowego pisma potwierdzające umorzenie postępowania egzekucyjnego z powodu całkowitej nieściągalności.

Rozwścieczony niepowodzeniem wierzyciel składa wniosek do innej kancelarii komorniczej i przepuszcza drugi atak. Z tym samym skutkiem. I w tym momencie najczęściej poddaje się, gdyż uświadamia sobie, że przegrał z Tobą walkę. A ponieważ fundusz skupujący długi ma na celu zarabianie, a nie wydawanie pieniędzy na bezcelową walkę z silniejszym (czy raczej sprytniejszym od siebie) dłużnikiem, podda się i zgodzi na ustępstwa, które pozwolą Ci na

wykup długu od komornika z umorzeniem

o jakim nie śniłeś nawet w czasach, gdy byłeś „rozjechanym” psychicznie przez firmy windykacyjne i zastraszonym dłużnikiem. Czy zobaczysz podobieństwo do siebie w tym materiale:

Profesjonalny fundusz, który kupił dług, po stwierdzeniu swojej porażki, uzna Twoją wygraną i przecenie wierzytelność do tego poziomu, który pozwoli Ci zamknąć temat z pozycji zwycięzcy. Na przykład:

Wykup długów z Kredyt Inkaso potwierdzone ugodą.
Zdj. 3 Umorzenie 60% długów po nieskutecznej egzekucji komorniczej to rzecz normalna. W pewnym momencie wierzyciel uznaje, że nie chce dłużej walczyć.

Rzecz jasna tak działają firmy profesjonalne. Są jednak i takie, dla których cesja wierzytelności oznacza spłatę zaległości przez dłużnika w wysokości 100% umorzenia. I które uważają, że wystarczy poinformować dłużnika o wpisaniu do BIG (udostępnianiu informacji gospodarczych przez biura informacji gospodarczej), aby ten w określonym terminie spłacił dług.

Wykup własnego długu z firmy BEST SA. Ugoda pozwalająca na umorzenie długu w znacznej jego części.
Zdj. 4 76.806 zł odkupione za 10.000 zł. Skuteczne oddłużanie wymaga cierpliwości i „zmęczenia” przeciwnika

Są to firmy, dla których kupno długu za 10% wartości i sprzedanie dłużnikowi za 50% nie mieści się w głowie. I według których nowy wierzyciel musi zarobić na kupnie długu 10 razy tyle, niż wydał na zakup wierzytelności.

W tej sytuacji masz dwa wyjścia. Po uporaniu się z większością swoich istotnych zadłużeń na deser możesz zawrzeć umowę z upartą firmą tego typu. Lub też, jeśli zabezpieczenie przed egzekucją komorniczą jest u Ciebie trwałe i na lata, pozostawić firmie, która „nie umie w umorzenia” nakaz zapłaty jako pamiątkę po Tobie….

Program oddłużeniowy oparty o wykup długów- dlaczego jest aż tak skuteczny?

Celem tego programu oddłużeniowego jest doprowadzenie do umożliwienia normalnego funkcjonowania rodzinie (lub samotnej osobie) dotkniętej dużymi długami. Wykorzystujemy do tego najskuteczniejszy program oddłużeniowy polegający na doprowadzeniu do częściowego umorzenia długów lub podpisania układu ratalnego bez jakichkolwiek odsetek (to też jest forma wykupu długu).

Wiemy bowiem, że osoba zadłużona potrzebująca pomocy wpadła w kłopoty z powodu nałożenia się na nią zobowiązań przekraczających dochody. To spowodowało najpierw spłatę nadwyżki za pomocą innych pożyczek, a finalnie poddanie i uznanie swojej sytuacji za beznadziejną.

Jednakże wystarczyłoby doprowadzić poziom zobowiązań miesięcznych do poziomu 1/4 dochodów, aby osoba przed momentem bezradnie miotająca się w konwulsjach dłużnika nagle uznała się za osobę wypłacalną. I mogła spokojnie realizować swój cel – wykup długów od komornika (tzn. wierzyciela w trakcie trwania postępowania egzekucyjnego)

Sprzedaż wierzytelności – o co w tym chodzi (dla dociekliwych)

Temat sprzedaży wierzytelności budzi u dłużników częstokroć niezrozumienie. A co za tym idzie – nieufność. Statystyczny dłużnik nie wie do końca, czym jest sprzedaż wierzytelności, cesja długu, giełda długów. A tym samym nie wyobraża sobie, w jaki sposób może sam wykupić dług. Więc nie ufa oddłużaniu poprzez wykup długów.

Cesja wierzytelności – legalna sprzedaż długu firmie windykacyjnej

W przypadku braku spłaty zadłużenia przez pożyczkobiorcę, w trosce o płynność finansową, firma pożyczkodawca sprzedaje dług firmie windykacyjnej (choć właściwym nabywcą jest fundusz sekurytyzacyjny, do którego należy firma windykacyjna). Cesja wierzytelności następuje na mocy art. 509 kodeksu cywilnego:

Wykup długów możliwy jest po cesji - sprzedaż długu reguluje kodeks cywilny - na zdjęciu fragment ustawy
Zdj. 5 Wielu dłużników kwestionuje sprzedaż ich zadłużenia ze względu na RODO. Kodeks cywilny rozwiewa wszystkie wątpliwości

Sprzedaż długów to najszybszy sposób na odzyskanie należnych środków, które spływają do firmy pożyczkowej zaraz po tym, jak tylko nastąpi kupno długu. Odzyskanie pieniędzy poprzez sprzedaż długu firmie windykacyjnej jest zatem najprostszą formą i dlatego też odbywa się masowo.

Wiedzę o tym i znajomość realiów wykorzystujemy dla dobra naszych klientów, oferując im możliwość oddłużenia poprzez wykup sprzedanych długów. Oczywiście wykorzystanie możliwości jakie daje sprzedaż długu firmie windykacyjnej do oddłużania nie byłoby możliwe bez doświadczenia naszych pracowników w pracy po stronie firm, które prowadzą zarówno skup długów, jak i długów sprzedaż.

Sprzedaż długów odbywa się na gruncie pomiędzy firmą pożyczkową, jak firmą windykacyjną prowadzącą skup długów. Jak widać nie ma tutaj miejsca na twór, o którym często z przestrachem myślą dłużnicy – giełdzie długów.

Giełda wierzytelności, giełda długów – co z nimi?

Już na poziomie straszenia przez windykację o giełdzie długów osoba zadłużona może przeczytać sporo.

Wystawimy Twój dług na giełdzie długów

To najczęściej używany slogan windykacyjny. Jak zauważyłeś jednak, giełda długów w procesie sprzedawania długów nie pojawia się. Dlaczego?

Dlatego, że w Polsce nie istnieje coś takiego jak giełda wierzytelności. Nie ma miejsca w postaci elektronicznego bazaru, w którym pracownik firmy prowadzącej skup długów chodzi i wybiera sobie dłużników do koszyka.

Takie miejsce ma powstać w wyobraźni dłużnika. Dlatego też firmy windykacyjne ślą mu straszaki, w których przewija się wyrażenie: giełda długów. Dłużnik nie wie nic o giełdzie długów, więc się boi. I o to chodzi windykacji. Ma się bać.

Jeśli uprzesz się, że giełda długów istnieje, gdyż widziałeś na niej swoje dane – widziałeś stronę internetową udającą giełdę wierzytelności. Sama giełda długów jako taka nie istnieje. Istnieje za to kilka stron imitujących bazar, na którym rzekomo można sprzedać i kupić długi. Są to jednak strony bez funkcjonalności pozwalającej na nabycie wierzytelności. Ich zadaniem jest udawanie giełdy, aby straszak windykacyjny zyskał na autentyczności. Wykup długów prezentowanych na „giełdach” nie jest możliwy.

Wierzytelność, która znajduje się na giełdzie, jest umieszczona bez zgody dłużnika. To budzi powszechny bunt wśród osób zadłużonych. Jednak polskie prawo jest niedoskonałe w tej kwestii i dane na udawanych giełdach długów są umieszczane – w świetle prawa legalnie – bez konieczności uzyskania zgody dłużnika.

Sprzedaż długu i jego wykup w kontekście BIG-ów oraz BIK

BIG-i służą udostępnianiu informacji gospodarczych osób fizycznych i firm. Od razu zaznaczenie – nie ma w Polsce jednego BIG-u, jest ich kilka. BIG to skrót od Biura Informacji Gospodarczej. BIG zatem to nie giełda wierzytelności, a jedynie baza danych służąca wymianie informacji pomiędzy o dłużnikach, którzy nie regulują swoich zobowiązań.

Niespłacanie długów skutkować będzie wpisaniem na listę dłużników i udostępnieniu ich w BIG. Jednakże wykup długów sprawi, że wpis z BIG-ów zostanie usunięty przez wierzyciela w trybie natychmiastowym.

Nie możesz opierać się na straszakach windykacyjnych, które informują dłużników, że wpis do BIG oznacza blokadę kredytową na długie lata. W momencie wykupu długu firma, która wpisała Cię do BIG, ma obowiązek wpis usunąć. Obowiązek ten musi spełnić pod groźbą kary urzędowej. W momencie, w którym zrealizowałeś wykup długu, nie musisz wnioskować o jego usunięcie. To należy do Twojego byłego wierzyciela. I firmy windykacyjne bardzo pilnują swoich obowiązków.

Nieco inaczej sprawa wygląda z BIK. Czyli Biurem Informacji Kredytowej. Do niego nie mają dostępu firmy windykacyjne. które kupią Twój dług. A więc wpis do BIK pozostanie jako pamiątka po długach sprzedanych przez wierzycieli pierwotnych. Banki, SKOK-i, niektóre firmy pożyczkowe. W momencie cesji długu, czyli sprzedaży do firmy windykacyjnej, przestajesz być dłużnikiem wierzyciela pierwotnego. I możesz starać się usunąć swój wpis z BIK. Oraz rozpocząć odbudowę swojego scoringu, czyli poziomu wiarygodności. Jeśli chcesz zrobić to profesjonalnie i uniknąć błędów, rozważ analizę raportu BIK w celu optymalizacji jego odbudowy.

Pomoc zadłużonym – opinie

Mamy świadomość, że na rynku istnieje bardzo wiele firm mamiących obietnicami oddłużenia. To budzi strach i niepokój, a także pytanie:

czy firma Mecenatura PL jest skuteczna?

Cóż, odpowiedź na to pytanie znają tylko oddłużeni przez nas polscy konsumenci i przedsiębiorcy, ale ich opinii siłą rzeczy nie poznasz. Z prostej przyczyny – długi są tak intymną sprawą, że nikt nie afiszuje się z nimi w Internecie. Podobnie jak nikt wyleczony z kiły czy rzeżączki nie będzie obnosił się w sieci z informacjami, że był chory i został wyleczony.

Długi lubią ciszę. I dyskrecję. Dlatego też, jeśli zdecydujesz się zostać naszym klientem, nie poprosimy Cię nigdy o wystawienie nam opinii. Szanujemy bowiem Twoją anonimowość.

Inna sprawa, ze uczciwe firmy oddłużeniowe nie potrzebują rekomendacji. O czym wiemy doskonale.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba głosów: 116

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

15 komentarzy

 1. Bardzo proszę o kontakt bo już drugi miesiąc mam zajecie komornicze , ściągają mi z konta pieniądze a zajęcia ściągnąć nie potrafi nikt

  1. Dzień dobry,

   na dole strony podany jest numer telefonu i adres e-mail do kontaktu. Jeśli faktycznie się spieszy z oddłużaniem to zapraszam, w komentarzach pomocy Pani nie znajdzie.

 2. Dzień dobry,

  Bardzo proszę o pomoc, czy jest szansa na spłacanie mniejszych rat mojego długu w dłuższym terminie. Mam raty w Getin Banku, tj. kredyt konsolidacyjny na kwotę 12 000 oraz do spłacenia limit kredytowy na kwotę 9 300 zł. Narazie spłacam kredyt konsolidacyjny bez limitu kredytowego na kwotę ponad 320 zł. Jest mi jednak ciężko z tym, ponieważ jestem na rencie bez żadnych innych dochodów. Dlatego chciałabym spłacać raty w mniejszych kwotach, na co mój Bank nie chce się zgodzić. Jeżeli chciałabym zmienić bank, automatycznie dojdzie mi 9 300 do spłacenia. W sumie mam do spłacenia na 23 000 zł. Proszę o drobną poradę, ponieważ już w mojej kopercie zaczyna się robić pusto, a wydatki na życie są nawet takie same co opłaty. Narazie jestem na czysto, ale już martwię się co do przyszłości. Pozdrawiam

  1. Dzień dobry.

   Wystarczy skorzystać z adresu e-mail bądź naszego numeru telefonu. Można je znaleźć tuż pod komentarzami.

 3. witam

  mam mnóstwo chwilówek sprawa ciągnie sie juz od dwóch lat brałam kolejną aby spłacić bieżącą i tak dług urósł . W ubiegłym roku byłam pod ściana znalazłam firmę oddłużeniową która mnie nie dłużyła tylko zadłużyła na kolejne 4 lata spłacając chwilówki wysokim kredytem , wówczas było to dla mnie wybawienie ale tylko na chwilę bo kredyty bankowe należy spłacać . Później kolejne chwilówki i koło sie zatoczyło w tym roku . Czytałam wiele opinii na temat oddłuzania i mam juz na tym etapie wiedzę dość sporą . Powiem tak- żałuje, że wczesniej nie trafiłam to firmy mamdługi.pl , gdyby tak było juz dawno bym zapomniała o długach. Z czystym sercem polecam i dziekuję za pełen profesjonalizm -jestem co prawda na poczatku drogi ale duży oddech złapałam , którego mi tak bardzo brakowało w ostatnim czasie. Kazdy z nas i tak zrobi jak chce ….

 4. Ja przez rok starałam się odzyskać 20 tys. 5 nieopłaconych faktur, dużo stresu i nerwów, znajoma kazała skontaktować mi się z windykacją zamiast wchodzić na drogę sądową, kontaktowałam się z mecenasem pod adresem [treści reklamowe – w celu emisji skontaktuj się z nami] oni mają normalną firmę, która zajmuje się właśnie takimi dłużnikami. Mam nadzieję tylko, że już nie trafię na takich niewypłacalnych ludzi.

Zostaw swój komentarz...