Oddłużanie Gliwice - pomoc osobom zadłużonym

Oddłużanie w Gliwicach – pomoc w wyjściu z długów

3
(5)

Oddłużanie Gliwice – pomoc osobom zadłużonym

Oddłużanie w Gliwicach jest ofertą skierowaną do tych zadłużonych, którzy szukają rozwiązania prowadzącego do skutecznego wyjścia z długów. Nie jest to propozycja kolejnych pożyczek kredytów oddłużeniowych – tego typu rozwiązania, zamiast pomagać, pogłębiają jedynie spiralę zadłużenia (jest tutaj tylko jeden wyjątek: kredyt konsolidacyjny. Ale o nim za chwilę).

Oddłużenie z założenia oznacza redukcję długów, a w dalszej perspektywie – całkowite się ich pozbycie. Nie jest to proces łatwy i szybki (w przeciwieństwie do zaciągania kolejnych „gaszących pożar” chwilówek), ale jak najbardziej możliwy i realny. Razem z naszym specjalistą opracujesz plan pozbycia się zadłużenia, dowiesz się, jakie rozwiązania będą najlepsze w Twoim, konkretnym przypadku.

Kredyt konsolidacyjny jako wyjście z długów?

Konsolidacja zobowiązań jest jednym z prostszych sposobów na radzenie sobie z długami, nie wymaga bowiem szczególnej wiedzy od dłużnika. Nie każdy jednak ma szansę otrzymać kredyt konsolidacyjny. Najłatwiej o niego osobom z dużych miast, o stabilnych i stosunkowo wysokich przychodach (banku nie musi martwić wówczas kwestia regularnej spłaty, dość wysokich przecież, rat). Oznacza to, że może być on dostępny także dla niejednego mieszkańca Gliwic. Co jednak, jeśli pętla zadłużenia jest zbyt głęboka, aby pomóc mógł zwykły kredyt konsolidacyjny albo zwyczajnie pozostaje on poza naszym zasięgiem?

Oddłużanie w Gliwicach – konsultacje bezpośrednie

Tych właśnie zadłużonych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie realnej pomocy zadłużonym w wychodzeniu z długów. Podstawą naszej propozycji jest bezpośrednie spotkanie i długa, bo aż czterogodzinna, rozmowa ze specjalistą. Realny kontakt jest czymś niezwykle ważnym z psychologicznego punktu widzenia, nie zastąpi go żadne połączenie online. Psychika osoby zadłużonej jest niejednokrotnie obciążona działaniami windykacyjnymi, komorniczymi, co prowadzi często do nerwicy, stanów depresyjnych, zaburzeń poczucia bezpieczeństwa.

Rozmowa z osobą, która uzmysłowi skalę problemu (zapewne niemałą), a następnie pokaże konkretne rozwiązania, to, że z tej sytuacji da się wyjść, często jest momentem przełomowym. To, czy kolejnym krokiem do oddłużenia będzie wykup swojego długu, upadłość konsumencka osób zadłużonych czy ugoda z wierzycielem, nie ma aż tak kolosalnego znaczenia, jak świadomość wyjścia z sytuacji, która wcześniej wydawała się przecież beznadziejna.

Spotkaj się z naszym specjalistą - Dolny i Górny Śląsk oraz Opolszczyźna

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Kto może skorzystać z pomocy zadłużonym w Gliwicach?

W województwie śląskim jest to jedno z miast (obok Katowic i Częstochowy), gdzie odbywają się konsultacje bezpośrednie, kierowane do mieszkańców szeroko pojętego regionu. Ślązacy dojazd do Gliwic mają bardzo dobry, także transportem publicznym, z racji naprawdę rozwiniętej siatki połączeń kolejowych i autobusowych. Inną opcją, z której mogą skorzystać osoby mieszkające w województwie śląskim, są spotkania ze specjalistą z dojazdem do domu (zawartym w cenie).

Gdzie odbywają się konsultacje oddłużeniowe?

Podczas trudnych rozmów, a do takich z pewnością należą te dotyczące długów, bardzo ważne jest poczucie prywatności i spokój dla osoby chcącej wyjść z ze spirali zadłużenia. Mając to na uwadze, konsultacje odbywają się w wynajętym apartamencie lub gabinecie, naszym biurze w Katowicach czy też w prywatnym mieszkaniu Klienta.

W wynajętym lokalu – najlepiej na niezależnym gruncie

Neutralna przestrzeń, jaką jest apartament czy gabinet, niewątpliwie gwarantuje pewną swobodę i odcięcie się od codziennych domowych rozpraszaczy. Spotkania ze specjalistą odbywają się przy gorącej kawie (lub herbacie) w miejscach gwarantujących spokój i odpowiednią atmosferę, sprzyjającą szczerej rozmowie. Dlaczego to tak ważne? Otwartość w przedstawianiu swojej sytuacji jest kluczem do opracowania skutecznego planu pozbycia się długów.

We własnym mieszkaniu – dla tych, którzy najpewniej czują się pośród znajomych czterech ścian

Pomoc zadłużonym w Gliwicach jest możliwa także z dojazdem do Klienta, zawartym w cenie oferty. Mieszkańcy województwa śląskiego mogą skorzystać ze spotkań ze specjalistą ds. oddłużania tam, gdzie czują się naprawdę pewnie i bezpiecznie – w swoim własnym domu. Dla wielu trudno o lepsze miejsce, ponieważ prywatne zacisze daje komfort intymności. Inną, bardzo ważną zaletą jest brak konieczności dojazdu, co pozawala oszczędzić czas i jest, przyznajmy, niewątpliwie wygodne. Konsultacje odbywają się o dacie i godzinie umówionej wspólnie przez zainteresowanego i pracownika naszego Biura, pozostającym do dyspozycji na całe cztery godziny rozmowy.

Oddłużanie w Gliwicach w mieszkaniu czy domu

Czy pomoc w oddłużaniu jest możliwa zdalnie?

Jeśli to tylko możliwe, zachęcamy do korzystania z konsultacji w formie bezpośredniej, ponieważ nic nie zastąpi prawdziwego spotkania i rozmowy w cztery oczy. Dla tych jednak, którzy nie chcą, bądź nie mogą, skorzystać z tradycyjnej formy pomocy dla zadłużonych, oferujemy ją w formie online, za pośrednictwem połączenia wideo bądź telefonicznego. Co dla wielu może być istotną kwestią przy wyborze tego typu wsparcia w oddłużaniu, zdalne konsultacje mają niższą cenę od tych mających miejsce na żywo (jest to związane z brakiem kosztów delegacji specjalisty).

Jak skorzystać ze zdalnej pomocy dla osób zadłużonych? Bardzo prosto – wystarczy kliknąć w poniższy link i zamówić spotkanie ze specjalistą.

Zamów konsultacje oddłużeniowe online.

Oddłużanie rolników także na Śląsku

Gliwice, jako duże miasto, zdecydowanie nie są miejscem kojarzącym się z terenami rolniczymi. Jednak tutaj także realizowana jest pomoc w wychodzeniu z długów dla rolników, skierowana przede wszystkim do mieszkańców okolicznych mniejszych miejscowości w województwie śląskim. Osoby zainteresowane mogą skorzystać z niej zarówno w Gliwicach, jak i zamawiając konsultacje oddłużeniowe z dojazdem do Klienta.

Specyfika zadłużenia w przypadku działalności rolniczej jest zazwyczaj inna niż w przypadku mieszkańców miast, potrzebujących oddłużania osób prywatnych. Dużo częściej podłożem problemów z długiem są kredyty obciążone hipoteką niż rozliczne pożyczki i chwilówki. W takim przypadku konieczne jest oddłużanie nieruchomości – trudny i złożony proces, szczególnie wymagający wsparcia ze strony odpowiedniego specjalisty.

Na szczęście dla rolników w okolic Gliwic dysponujemy specjalistyczną kadrą. Zatem oddłużanie w Gliwicach osób trudniących się rolnictwem jest jak najbardziej możliwe.

Pomoc w oddłużaniu firm w Gliwicach

W pułapkę długów wpadają nie tylko rolnicy i osoby fizyczne. Niejedna firma w trudniejszym czasie sięga po kredyty pożyczki, nie ma w tym nic dziwnego. Problem pojawia się, gdy sytuacja przedsiębiorstwa nie poprawi się na tyle, aby mieć z czego opłacić kolejne raty. W takiej sytuacji zaciąganie kolejnych zobowiązań w celu oddłużenia, będzie jedynie gwoździem do trumny. U nas znajdziesz coś zupełnie innego – pomożemy Ci opracować indywidualny plan wychodzenia z długu, opierając się na rozwiązaniach niekonwencjonalnych, ale prowadzących do realnej redukcji zobowiązań. Oddłużania firm podejmujemy się po wstępnej analizie finansowej – nie zaprosimy do współpracy nikogo, komu nie możemy dać gwarancji, że nasza pomoc będzie skuteczna.

Komornik. I co dalej?

Oddłużanie osób prywatnych obejmuje także tych, którzy są obciążeni egzekucją komorniczą. Dla wielu nakaz zapłaty i klauzula wykonalności wydaje się być gwoździem do trumny, a jedynym ratunkiem – kolejne kredyty pożyczki, tym razem na spłatę kłopotliwych długów. Oferujemy coś zupełnie innego – rozwiązanie prowadzące do trwałego zawiązania rąk komornikowi, a w dalszej perspektywie znalezienie drogi do zupełnego uwolnienia się od zadłużenia.

Oddłużanie w Gliwicach – podsumowanie

W procesie pozbywania się długu najważniejszy jest bezpośredni kontakt dłużnika ze swoim opiekunem, nieważne, czy chodzi o oddłużanie osób fizycznych, rolników czy firm. Od rozmowy w cztery oczy zaczyna się cała droga wychodzenia z pętli kredytów, pożyczek, chwilówek. Jesteś gotowy na podjęcie konkretnego działania w kierunku wyjścia z zadłużenia? Zamów konsultacje oddłużeniowe przy pomocy banera poniżej.

Jeśli nie oddłużanie w Gliwicach, to co?

To może w Katowicach? Zapraszamy tutaj

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 3 / 5. Liczba głosów: 5

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...