długi w getback

Długi w GetBack (easyDEBT)

Długi w GetBack (easyDEBT)
4.7 (93.33%) 3 głos[ów]

Długi w GetBack (wymiennie EasyDEBT) to problem męczący dziesiątki tysięcy Polaków. Od pewnego czasu liczba dłużników stale rośnie.

EasyDEBT to aktywny na naszym rynku fundusz sekurytyzacyjny, stąd wiele osób ma realne szanse, że firma ta posiada w portfelu ich wierzytelności kupione od podmiotów bankowych lub telekomunikacyjnych. Pojawia się wówczas firma GetBack, czyli firma windykująca na rzecz EasyDEBT. I zaczyna się robić nerwowo.

Windykacja GetBack

Wielu dłużników skarży się na arogancję i bezczelność windykatorów telefonicznych tej firmy. Faktycznie, windykacja jest na pograniczu prawa i smaku i odstaje standardem od windykacji kulturalnej. Widać w niej duże inspiracje Marcinkiewiczem i jego psychologicznym „ugniataniem” dłużników stosowanym w firmach w których wdrażał swoje wizje: Armada i VEX.

Dlatego też dla dłużników nieobytych w bojach kontakt z windykatorem telefonicznym GetBack nie może być przyjemny. No i nie musi – może on wszak zlecić poprowadzenie negocjacji i ustalenie warunków ugody z umorzeniem części długu. A to zakończy windykację ze strony firmy GetBack.

Długi w GetBack

Kontakt ze strony firmy Getback następuje po zakupie wierzytelności – Twoich niespłaconych długów. EasyDEBT jako wierzyciel wtórny zaczyna działania zmierzające do odzyskania należności. Twoim celem powinno być natomiast doprowadzenie do sytuacji, aby spłacić dług i jednocześnie zyskać jak największe umorzenie.

Będzie to znacznie łatwiejsze w sytuacji, gdy dług jest przedawniony, a easyDEBT nie posiada prawomocnego nakazu i nie może skierować sprawy na tory prawne (a bardzo lubi to robić)

W takiej sytuacji uzyskanie satysfakcjonującego Cię rezultatu (dużego zaniechania) jest kwestią czasu i dobrych negocjacji. Najlepiej sprawdzić to dokonując wysłania pełnomocnika prawnego do centrali Getback – możesz to zrobić za jedyne 150 zł dokonując zamówienia online:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Ugoda z GetBack

Wszystkim potrzebującym oferujemy pomoc w wynegocjowaniu ugody na ustalonych wcześniej warunkach. Ugoda umożliwi spłatę zadłużenia z jednoczesnym umorzeniem jego części. Jak dużej – o tym decyduje w dużej mierze status prawny wierzytelności oraz Państwa oczekiwania. Długi W Getback mogą przestać istnieć bardzo szybko. Wystarczy wykonać krok w tym kierunku.

Ugoda z GetBack zakończy rzecz jasna również uciążliwą windykację, z którą wielu nie potrafi sobie poradzić. Jest to jedyny sposób na pozbycie się windykatora, gdyż nawet fakt przedawnienia nie powoduje, że firma GetBack odpuści – wręcz przeciwnie.

Jak wyglądają negocjacje z firmą GetBack?

Wystarczy złożyć zamówienie i podpisać umowę. Posiadanie umowy wiąże się z ustanowieniem pełnomocnika prawnego, czyli negocjatora. Ów negocjator w Państwa imieniu pojedzie do centrali firmy windykacyjnej GetBack i rozpocznie rozmowy zmierzające do ugody z częściowym umorzeniem.

Państwo, jako mocodawcy, nie muszą nigdzie jeździć ani z nikim rozmawiać. Wszystkim zajmie się ustanowiony pełnomocnik prawny.

Ile kosztuje usługa negocjacji z firmą windykacyjną?

Koszt jest stały i niezmienny. Opłata za pełnomocnictwo i wyjazd pełnomocnika do centrali firmy GetBack to jednorazowy koszt w wysokości 150 zł. Wynagrodzenie pełnomocnika to 10% wartości umorzenia płatne po podpisaniu ugody.

Jeśli zadłużenie w GetBack wynosi 30.000 zł a negocjator wynegocjuje umorzenie 50% jego wartości, to wynagrodzenie negocjatora wyniesie 10% od umorzonych 15.000 zł. Czyli 1500 zł. Płatne zawsze i bez wyjątku zawsze po podpisaniu ugody i spełnieniu warunków co do wysokości minimalnego umorzenia, jakie określają Państwo w umowie.

Aby zamówić usługę negocjacji umorzenia długów w EasyDEBT / GetBack wystarczy zamówić usługę klikając tutaj:

Zawieram umowę i dokonuję wpłaty zaliczki na delegację pełnomocnika w wysokości 150 złotych

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Po odnotowaniu zgłoszenia i wpływu zaliczki w ciągu 12 godzin przekażemy pełnomocnictwo do podpisu i tym samym rozpoczniemy realizację zlecenia umorzenia długu windykowanego przez firmę GetBack.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.