wampiry i darmowy kredyt

Darmowa pożyczka w banku, Eurobanku

4.5
(2)

Darmowa pożyczka w banku to koronny dowód, że nie ma to jak słynna niewidzialna ręka rynku. Nic tak dobrze nie wpływa na oferty składane klientom jak konkurencja. Konkurencja przez duże P jak pożyczki pozabankowe.

Wyśmiewane przez sektor bankowy, odsądzane od czci i wiary. Skazywane wielokrotnie na wymarcie, w naszym kraju rozwijają się nad wyraz dobrze i nad wyraz dobrze służy to rynkowi. Bo czy bez lat ofert pożyczek na 0% w chwilówkach byłby możliwy

darmowy kredyt w banku Eurobank?

Jeszcze nie tak dawno myśl o takiej ofercie wzbudziłaby uśmiech politowania nad kondycją umysłową osoby snującej takie marzenia. Dzisiaj jednak to już rzeczywistość.

Eurobank w promocji „pożyczka do 1000 zł RRSO 0%” udziela kredytu całkowicie bez kosztów. Jak można przeczytać w materiałach reklamowych pieniądze można dostać:

  1. Szybko, bo nawet w 15 minut.
  2. Wygodnie, gdyż cała procedura odbywa się on-line.
  3. Prosto ze względu na brak wymogu przedstawienia zaświadczenia o dochodach.

Co do drugiego punktu warto podkreślić że darmowa pożyczka w banku dostępna jest tylko przez internet. Dla jednych to zaleta, dla innych wręcz przeciwnie. Niestety darmowych pożyczek w oddziałach Eurobanku nie dostaniemy.

bankowa pożyczka za darmo
zdj.1. Reklama darmowej pożyczki z banku Eurobank

Nieduża bankowa pożyczka za darmo

Kwota pożyczki jaka jest proponowana w tej ofercie również nawiązuje poniekąd do ofert chwilówek. W ramach promocji bank pożyczy maksymalnie 1000 zł. Za to fakt, że za darmo można spłacić kredyt nawet po 6 miesiącach przebija każdą ofertę pożyczki pozabankowej.

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, co do tego, że ta pożyczka nie niesie dla pożyczkobiorcy żadnych kosztów zobaczmy co mówi informacja o RRSO dla promocji „Pożyczka do 1000 zł z RRSO 0%”;

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 800 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 800 zł, 6 rat, w tym 5 miesięcznych równych rat w wysokości 133,33 oraz ostatnia wyrównawcza w wysokości 133,35 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 09.10.2018 r. na przykładzie reprezentatywnym. Promocja jest dostępna w okresie od 15.10.2018 r. do 30.11.2018 r.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 2

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...