Dla potrzebujących pomocy w budowie nowego kredytowego ja….

4.6
(5)

Źle spłacane kredyty, przekroczenia terminów – wszystko to może być powodem obniżenia Twojej wiarygodności kredytowej w BIK i odmów ze strony instytucji finansowych.  Wyczyść historię w BIK ze złych wpisów. Usuń negatywne wpisy z rejestru BIK. U nas z pełną gwarancją.

Przed porządkami w BIK sprawdzimy, co boli Twój rejestr. Analiza raportu BIK to przełożenie zapisów raportu na język zrozumiały dla Ciebie.

Skorygowanie złej historii BIK to podstawa. Usunięcie wpisów z rejestru BIK pozwoli na podniesienie poziomu wiarygodności i pozwoli na odblokowanie dostępu do kredytów. Lub stworzy pole do budowania swojej historii kredytowej od nowa.

Obniżona wiarygodność powstaje w wyniku:

 • istnienia negatywnych wpisów w rejestrze BIK, które powinny być usunięte,
 • przekroczenia limitów kart kredytowych i debetów,
 • widocznego uzależnienia od chwilówek i produktów pozabankowych,
 • nadmiernego poszukiwania pieniędzy na rynku (zapytania kredytowe),
 • oraz dziesiątek innych czynników, dostrzegalnych tylko dla specjalisty, czyli analityka.

Aby zrozumieć, co „boli” Twój BIK, skorzystaj z usługi analizy raportu. Czyli opisania go przez analityka tak, abyś w pełni zrozumiał, jak Twój raport wygląda.

Chcesz zobaczyć, jak banki widzą Twój BIK? Masz problem ze zrozumieniem swojego raportu?

Skorzystaj z analizy i poznaj swój BIK opisany Ci dokładnie i zrozumiale przez analityka. Za pełną analizę (8-10 stron) zapłacisz 57 zł. Lub nie zapłacisz nic.*

Prześlij do nas raport na adres bik@mamdlugi.pl po zamówieniu analizy

 

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Usuwanie złej historii, czyli czyszczenie BIK w celu odzyskania wiarygodności

Cream de la cream, czyli czyszczenie BIK, to usługa, którą świadczymy od ponad 10 lat. Wykonujemy ją – jako jedyna chyba w Polsce firma – z pełną gwarancją skuteczności.

Pisemna gwarancja to podstawa bezpieczeństwa naszych klientów. Dzięki niej nie ryzykujesz niczym powierzając w ręce naszych prawników swoje wpisy do usunięcia z BIK. Sprawdź, czy ktoś poza nami daje Ci gwarancję 100% skuteczności lub zwrotu 100% wpłaty za czyszczenie BIK.

Czyszczenie BIK – cena

Nasze ceny są od lat niezwykle konkurencyjne. Nie ukrywamy ich, znajdziesz je w naszym cenniku. Poniższa fragmentaryczna tabela pozwoli Ci je przybliżyć:

Przeterminowanie wpisu /ilość  dni spóźnienia widoczna w raporcieCena usługi z gwarancją skuteczności w usunięciu
Spóźnienie od 31 do 60  dni177 zł
Opóźnienie od 61 do 100 dni287 zł
Przeterminowanie od 201 do 500 dni627 zł
Spór przed UODO (adwokat)- dotyczy najtrudniejszych wpisów740 zł lub 1470 (w zależności od wyboru sposobu reprezentacji przez adwokata)

Z każdym klientem zawieramy pisemną umowę. Twoje zlecenie jest w pełni bezpieczne, zarówno pod kątem dyskrecji, jak i zabezpieczenia finansów. Każda umowa objęta jest gwarancją. Dzięki niej u nas wyczyścisz BIK bez ryzyka.

*zwrot opłaty za analizę następuje w momencie podpisania umowy o wykonanie czynności korekty rejestru BIK. Opłata za usługę czyszczenia BIK jest redukowana o opłatę za analizę.

Nie masz do nas pełnego zaufania, pomimo naszych gwarancji?
Kilka faktów,które mogą być istotne przy podejmowaniu decyzji o obdarzeniu nas zaufaniem:

 • Istniejemy na rynku już od ponad 12 lat – jesteśmy znaną firmą o zasięgu ogólnopolskim
 • Naszą działalność realizujemy poprzez kilka serwisów internetowych, najstarszy z nich to Windykowani.pl – istniejący od dekady
 • Nasza uczciwość w stosunku do klienta zaowocowała tym, że jesteśmy marką polecaną swoim klientom przez pracowników większości banków
 • O naszej firmie przeczytać możesz w prasie ogólnopolskiej (między innymi w kilku numerach Newsweeka) oraz na Onet.pl, a związani z nami specjaliści udzielają wypowiedzi w Polskim Radiu i Telewizji Polskiej 

Jak wyjść z długów w parabankach
zadłużenia

 

 • Nie posługujemy się kupionymi zaświadczeniami o rzetelności i wiarygodności. Na pewno widziałeś takie certyfikaty:

najpopularniejsze certyfikaty wydawane firmom

 • Możesz im wierzyć, ale czy masz pewność dobrej weryfikacji? My idziemy krok dalej, dając Ci do ręki raport z BIG. Sprawdź nas klikając poniżej. Raport otworzy się automatycznie.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 5

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...