Kredyt konsolidacyjny w SKOK

Kredyt konsolidacyjny w SKOK

5
(3)

Kredyt konsolidacyjny w SKOK-u w świadomości zadłużonych Polaków to jedyna droga do tzw. jednej raty. Kredyt „w kasie” to nieomal synonim kredytu dla zadłużonych taki jak swego czasu walkman w stosunku do przenośnego odtwarzacza kaset. Czy faktycznie SKOKi udzielają pożyczek zadłużonym?

Zła przeszłość kredytowa i konsolidacja w SKOKu

SKOKi mogą sobie pozwolić na łagodniejsze traktowanie klienta z tzw. „przeszłością kredytową”. Gdy bank odmawia Ci kredytu, dla SKOKu wciąż możesz być klientem do zaakceptowania, pomimo złej historii w BIK. Najważniejsze abyś nie miał zajęcia komorniczego, a Twój BIK był rokujący poprawę.

Z tego względu możemy wyróżnić dwie sytuacje, kiedy kredyt w SKOKu będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem:

Kredyt konsolidacyjny w SKOK
Wielkość rat, które musisz zapłacić zaczyna przekraczać Twoje możliwości? Zaczynasz mieć opóźnienia w spłacie rat? Chciałbyś spłacać wszystko w jednej niższej racie? Kredyt konsolidacyjny będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem jeśli suma zobowiązań nie przekracza 150 tys. złotych.

Złóż wniosek

Kredyt odbudowujący zdolność kredytową
Miałeś problemy ze spłatą kredytów? Masz aktualnie dobrą sytuację finansową, a zły BIK uniemożliwia Ci zaciągnięcie kredytu? Chcesz odbudować zdolność kredytową? Wybierz pożyczkę do 4 tys. złotych – spłacaj ją w ratach i zwiększ swoją punktację w BIK

Złóż wniosek

Konsolidacja dla bankruta

Jak widać, kredyt w SKOKu nie jest rozwiązaniem dla osób bliskich statusu bankruta. Na pewno bez szans będziesz jeśli masz czynną egzekucję komorniczą.

Skąd zatem wzięła się opinia, że kredyt w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo – Rozliczeniowej może dostać nawet najbardziej zadłużony człowiek?

Chcąc odpowiedzieć na to pytanie, warto zrozumieć, że w tej historii jak i w każdej legendzie tkwi ziarno prawdy. Jednak dawno w zapomnienie odeszły czasy, gdy SKOKi rozdawały pieniądze lekką ręką, zwłaszcza gdy klient miał zabezpieczenie hipoteką. Takie rządzenie lekką ręką kosztowało stołki wielu prezesów, kilku z nich musiało nawet nawiązać bliższe kontakty z prokuratorem. Wiele ze źle zarządzanych SKOKów najzwyczajniej padło.

Skończyły się czasy cudownie przyznawanych kredytów. Jednak tak jak na początku wspomniałem jeżeli Twoja sytuacja daje nadzieję na poprawę zapewne SKOK będzie tą instytucją, która rozważy przyznanie Ci kredytu.

Swoista filozofia przyznawania kredytów w SKOKach kryje się w reklamie jednego z nich, w której mowa o tym, że nie odchudzą Twojego kota, ale raty całkiem chętnie.

Konsolidacja dla przedsiębiorcy i firmy

Równie często jak zwykły konsument konsolidacji szukają firmy. Jednak pod względem dostępności finansowania są one w zdecydowanie lepszym położeniu, nawet jeśli ich właściciele nie mają takiej świadomości. Jest to w zasadzie wina poziomu profesjonalizmu jaki w większości prezentują pośrednicy kredytowi. Jeżeli nie jesteś konsumentem zobacz jak uzyskać konsolidację dla zadłużonego profesjonalisty, przedsiębiorcy lub firmy w wyspecjalizowanym biurze kredytowym.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Zostaw swój komentarz...