pozyczka dla zadluzonych

Pożyczki dla zadłużonych

4.7
(24)

Poniżej prezentujemy Państwu przykładowe pożyczki dla zadłużonych z których można skorzystać nawet mając długi. Każda pożyczka zawiera opis warunków przyznawania.

Profi CreditZłóż wniosek
Max kwota:
25000 zł
Ilość rat:
48
Max RRSO:
258.29%.
Darmowa:
NIE
więcej o pożyczce
Reprezentatywny przykładInformacje
Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 971 zł, oprocentowanie – 1 592 zł, „Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017.
Pożyczka Profi Credit to często przysłowiowa ostatnia deska ratunku dla zadłużonych, wysoka przyznawalność, długi okres spłaty i dogodne raty. To pożyczka dla zadłużonych ostatniej szansy.
Axi-cardZłóż wniosek
Max kwota:
6000 zł
Ilość rat:
Max RRSO:
87.26%.
Darmowa:
NIE
więcej o pożyczce
Reprezentatywny przykładInformacje
Całkowita kwota pożyczki – 1 000 zł na 30 dni; Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 87,26%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 60 zł składają się: stopa procentowa – 7,50 zł, opłata miesięczna – 52,50 zł; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 1060 zł. Stan na dzień 14.09.2018.
Axi-card to swoisty ewenement, to karta kredytowa z limitem do 6000 zł, którą dostaniesz mimo złej historii kredytowej, a nawet jeśli masz bieżące opóźnienia w spłatach (byle nie przekroczyły 30 dni)
RapidaZłóż wniosek
Max kwota:
25000 zł
Ilość rat:
60
Max RRSO:
49.90%.
Darmowa:
NIE
więcej o pożyczce
Reprezentatywny przykładInformacje
Reprezentatywny przykład: pożyczasz 10000 zł na 36 miesięcy, płacąc 486.89 zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 17527.92 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 2400 zł. Opłata administracyjna w kwocie 1000 zł. Oprocentowanie 10.0% (zmienna)
Rapida to nowa oferta dla osób ze złą historią kredytową i komornikiem, zadłużenie nie stanowi przeszkody, ale wymagany jest poręczyciel. Dzięki takiemu zabezpieczeniu pożyczkę dostaną osoby nie posiadające hipoteki czy samochodu pod zastaw. To pożyczka dla zadłużonych udzielana bez zaglądania w ich historię, przyznawana łatwo ze względu na obecność poręczyciela.
ProvidentZłóż wniosek
Max kwota:
15000 zł
Ilość rat:
24
Max RRSO:
432.71%.
Darmowa:
NIE
więcej o pożyczce
Reprezentatywny przykładInformacje
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 132,64%; całkowita kwota kredytu – 3000 zł; całkowita kwota do zapłaty – 4598,40 zł; stopa oprocentowania – 0%; całkowity koszt kredytu – 1598,40 zł (w tym: prowizja – 1598,40 zł, odsetki – 0 zł); 12 miesięcznych równych rat w wysokości 383,20 zł każda. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.09.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Provident to znany i zaufany pożyczkodawca. Pożyczka od Providenta obarczona jest stosunkowo niskimi kosztami jak na pożyczkę, którą otrzymać mogą również osoby ze złą przeszłością kredytową. Często wybierana jest jako pozabankowa pożyczka konsolidacyjna.
Supergrosz RatyZłóż wniosek
Max kwota:
10000 zł
Ilość rat:
48
Max RRSO:
206.58%.
Darmowa:
NIE
więcej o pożyczce
Reprezentatywny przykładInformacje
Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 156,1 % dla całkowitej kwoty pożyczki dla zadłużonych 2000 PLN, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, spłata w 12 ratach miesięcznych po 267,50 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki 1209,98, w tym: prowizja 1100 zł, odsetki 109,98 zł. Całkowita kwota do zapłaty 3209,98 zł. (stan na dzień 25.10.2016r.)
Mimo, że Super Grosz Raty deklaruje weryfikację klienta w wielu bazach dłużników, zaskakuje wysoka przyznawalność pożyczek wśród osób szukających pieniędzy dla zadłużonych. Polska firma, dogodne warunki spłaty i wysoka pierwsza pożyczka dla zadłużonych sprawiają, że jest to produkt warty polecenia.

Jeśli te firmy nie udzielą Ci pożyczki przy Twojej kondycji finansowej, to raczej nie udzieli Ci ich żadna legalnie działająca firma pożyczkowa. Możesz co prawda rzucić się w odmęty czegoś, co się nazywa prywatna pożyczka oddłużeniowa , ale dwa razy policz i pomyśl zanim założysz sobie taką pętlę na szyję.

Każda osoba zadłużona, która skorzystała z opcji kredytu, pożyczki, zakupów ratalnych itd. może, mimo obowiązku spłaty konkretnej kwoty do banku, skorzystać z dodatkowego rozwiązania, jakim jest pożyczka pozabankowa (często również pożyczka bez baz lub bez BIK). Udzielana jest ona zazwyczaj przez Internet, gdzie składa się wniosek i oczekuje na jego rozpatrzenie. Jak wygląda procedura i czy rzeczywiście wszyscy mogą ubiegać się o pożyczki dla zadłużonych?

Pożyczka bez baz – jak z niej skorzystać?

Najprostszym rozwiązaniem jest odwiedzenie strony internetowej firmy udzielającej takiej pożyczki. Poruszanie się po takiej stronie jest intuicyjne, bowiem jej użytkownik widzi niemal od razu narzędzie do ustalenia potrzebnej kwoty oraz liczby miesięcy, jakie potrzebuje na spłatę. Po ustaleniu tych wartości system automatycznie wylicza miesięczną ratę spłaty i pokazuje jaka jest całkowita kwota do spłaty. Jest to rozwiązanie proste i szybkie, a decyzję bardzo często otrzymuje się w kilka minut, niezależnie od tego, jaka kwota nas interesuje. Przedział kwot, z jakich można korzystać? Najczęściej od tysiąca lub kilku tysięcy złotych, aż do kilkudziesięciu tysięcy. Pożyczki bez baz udzielane są bez względu na wysokość zadłużenia oraz historię kredytową, dlatego cieszą się niemałą popularnością.

Czy mnie również może dotyczyć pożyczka pozabankowa?

Tak, ponieważ pożyczkodawcy nie zwracają uwagi na kilka elementów, takich jak:

 • suma miesięcznych i całkowitych zobowiązań, wynikających z innych kredytów i pożyczek jakie Państwo posiadacie,
 • sytuacja pożyczkobiorcy w BIK, KRD czy BIG,
 • negatywna historia kredytowa,
 • zajęcia komornicze, jakie miały miejsce w przeszłości albo występują aktualnie.

Wystarczy jedynie oświadczenie o aktualnej sytuacji materialnej, która o ile umożliwiać będzie spłatę pożyczki, jest wystarczająca do przelania na Państwa konto bankowe określonej kwoty.

Ile jest pożyczek dla zadłużonych?

Niewiele. Tak mało, że ludzie często zachodzą w głowę, czy to w ogóle możliwe „otrzymać” pieniądze jeśli ma się długi. Firmy dające takie pożyczki są niemal jak mitologiczny stwór, wydają się nie istnieć.

Sprawy nie ułatwiają przeróżne rankingi pożyczek obiecujące pożyczki dla zadłużonych, a długie na kilkadziesiąt pozycji. Klikasz i po kilku pierwszych masz dość widząc, że to co Ci mówiono to ściema, większość z takich firm pożyczkowych nie tylko sprawdza BIK ale jeszcze do niego wpisuje. Wkurzony machasz ręką i tracisz nadzieję. Dlatego nasze zestawienie jest tak krótkie, dajemy Ci tylko firmy, które pożyczą mimo zadłużenia.

Skąd pewność, że to jest prawdziwe pożyczki dla zadłużonych?

Stąd, że nie poprzestaliśmy na wyborze firm pożyczkowych deklarujących dofinansowanie osób z zaległościami w spłacie długów. Na bieżąco testujemy oferty pożyczek. Z racji naszej działalności obserwujemy pożyczki i wiemy, które nie tylko deklarują gotowość wypłaty pieniędzy ale również udzielają takich pożyczek. To proste – Ty składasz wniosek, my widzimy jak skończyła się Twoja sprawa w danej firmie pożyczkowej. Osób podobnych do Ciebie są setki, jeśli dana firma nie wypłaca pożyczek nikomu – jest usuwana z naszej listy.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 24

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

30 komentarzy

 1. Chciałbym złożyć krótkie świadectwo o tym, jak udało mi się uzyskać pożyczkę, złożyłem wniosek o pożyczkę z forów must tutaj na tych stronach i nie byli w stanie pomóc, więc na szczęście dla mnie skontaktowałem się z firmą pożyczkową o nazwie Maria firma pożyczkowa, moja przyjaciółka dostała od nich pożyczkę i podała mi adres ich firmy, więc skontaktowałam się z nimi i byli w stanie pomóc, skontaktuj się z nią teraz na adres ich firmy jestem na kolacji dziękuję za pomoc Maria

 2. Jeśli w bardzo trudnej sytuacji jesli komornik zajmie mi wypłatę moja sytuacja sie pogorszy. Potrzebuję pilnie 40000 pracuje ale na zyranta nie mogę liczyc. Muszę jsk naj szybciej splacic zaległości w firmach pozabankowych ponieważ mam juz nóż na gardle proszę o pilną pomoc

   1. Jesli komornik zajmie mi wypłatę nie stac mnie będzie na splate w rapida gdzie mam zlecenie stałe w wys 775zl z wynagrodzenia dlatego splata jest dla mnie jedynym wyjsciem

  1. Witam czy mógł bym liczyć na jakąś. Ofertę posiadam stały dochód z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony zarobki średnio ok 4 tys zł netto

 3. Witam. Potrzebuje pilnie 50 tys. Na długi okres 120 mc. Jestem wpisana w bazach ale mam stały dochód . Jestem w stanie spłacać do 1000 mc. Czy może mi ktoś pomóc

 4. Witam mam problem jestem w długach na 35 tys zł jestem bez pracy no i mam problemy z spłatą pożyczki i chwilowkami proszę o pomoc

 5. Witam potrzebuje pomocy tzn pożyczki 50 tysięcy złotych na 36 miesięcy. To chyba ostatnia szansa tutaj szukać. Proszę o jakiekolwiek informacje. Z góry dziękuję.

 6. Muszę powtórzyć z powodu złego adresu e-mail. Jeszcze raz proszę o pomoc z wyjścia z pętli kredytowej.

 7. Witam.Potrzebuję 50 tyś na długi okres spłaty.Nie mam żyrantów ani żadnej nieruchomości.Mam niz na gardle z chwilowkami.Proszę o pomoc

  1. potrzebuje około 50 tysięcy najlepiej na długi okres spłaty. nie mam żyrantów ani nieruchomości. Wplątałam się w chwilówki i jestem już spóźniona z płatnościami. Jestem w BIK. Proszę o pomoc

 8. Witam mialem problemy zdrowotne i problemy ze splata kredytu teraz mam prace i splacilem dlugi jestem w krd i bik lecz potrzebuje pieniedzy na remont a nie mam pojecia kto moze mi udzielic takiego kredytu (pozyczki) nie mam zadnego zyranta potrzebuje 40 tys ma 10 lat zeby swobodnie go splacac i zeby miec na zycie kto moze mi pomóc bardzo pilnie potrzebuje tych pieniedzy nie mam nieruchomosci ziemi ani samochodu prosze o pomoc

 9. Witam chciałbym się dowiedzieć jak mogę wyjść z nietypowej sytuacji tzn długu co prawda jest on mały ale ostatnimi czasy kiepsko było i chciałbym się dowiedzieć czy na rapida money faktycznie przyznawana jest pożyczka bo jeśli tak to uratowało by mi to życie proszę o pomoc

 10. Rapida – konkret. Miałem już praktycznie na karku komornika za chwilówki, których wziąłem bez gowy za dużo. Szukałem chyba ze 2 miesiące pożyczki dla zadłużonych i wszystko to była wielka ściema. A w Rapidzie konkrtenie i szybko. Szwagier jako gwarant i chwilówki spłacone jednym szczałem. Teraz tylko spłacę tą rapidę i jestem czysty i bez komornika. A pewnie z roboty by mnie wyrzucili jakbym go miał. Fajnie, ze można się tak oddłużyć choc to niestety kosztuje, ale wolę tak niż bez roboty mam dzieci na utrzymaniu.

 11. Chce rozwiązać umowę z FM bankiem mam próblem gdyż ciagle narastają mi duże odsetki mimo ze spłacam chciałabym żeby to już sie zakończyło istny koszmar mam dość Kiedy wzięłam pożyczkę bo miałam problem finansowy z 4 tys zrobiło mi sie 16 tys

 12. Zawsze to jest lichwa . Takie stwory pozabankowe każą sobie spłacić nawet sto procent zaciągniętej wartości pożyczki ! Jaśnie nam panujący Prezydent obiecał że zajmie się regulacja stop procentowych takich pożyczek . Do tej pory nic nie zrobił a ludzie nadal zaciągają kredyty napychać kasę lichwiarza .

 13. prosze o pomoc jestem emerytka 57 lat wpadlam w petle zadluzenia i nie daje juz rade nie wiem co robic prosze o pomoc

 14. Znakomicie, że jest coś takiego jak pożyczka dla zadłużonych. Bynajmniej jest to jakiś ratunek dla osób mających problemy finansowe.

Zostaw swój komentarz...