Zamówienie konsultacji bezpośrednich po analizie

4.9
(56)

W procesie efektywnego wychodzenia z długów niezbędna jest pomoc specjalistów. W przypadku spraw tak delikatnych jak długi – wręcz kilku. Bez wsparcia osób znających się na swoim fachu nie sposób efektywnie oddłużyć się.

Nasze działania oddłużeniowe rozpoczynamy od konsultacji osobistych. Spotkanie osobiste i rozmowa bezpośrednia są niezbędne do przygotowania najlepszego możliwego planu wyjścia z sytuacji przekredytowania czy wręcz pętli długów.

Konsultacje oddłużeniowe osobiste – zamówienie

Po wybraniu miejsca konsultacji oraz sprawdzeniu dostępności terminów klikamy w poniższy box, który przeniesie do systemu bezpiecznych płatności błyskawicznych Payu:

Spotkaj się z naszym specjalistą

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Cena konsultacji jest bardzo mocno zrabatowana, zgodnie z obietnicą zawartą w analizie finansowej. Opłacenie usługi oznacza jej wykupienie, a tym samym zarezerwowanie ustalonego terminu konsultacji.

Konsultacje – jak wyglądają w praktyce?

Odbywają się w jednym z miast widocznych na mapie:

Zamówienie konsultacji mamdlugi.pl

Miejscem konsultacji są nasze biura zlokalizowane w centrach miast lub wybrane lokale konsultacyjne. Ze względu na czas trwania i charakter konsultacji (długa, szczera, czasami bardzo prywatna i trudna rozmowa) staramy się zadbać o miejsce konsultacji, aby sprzyjało otwartej rozmowie. Dlatego też preferujemy miejsca poza biurem, które sprzyjają otwarciu się w rozmowie ze swoim przyszłym opiekunem.

Konsultacje odbywają się wyłącznie indywidualnie, nie prowadzimy spotkań w parach czy grupach klientów.

Uwaga: w niektórych województwach możliwa jest wizyta domowa, dotyczy to osób starszych lub z małymi dziećmi. Zasady wizyty domowej specjalisty ustalane są indywidualnie poprzez biuro obsługi: kontakt@mamdlugi.pl.

Co otrzymujesz dzięki konsultacji?

Przede wszystkim możliwość przystąpienia do programu oddłużeniowego z nielimitowaną pomocą adwokacką w zakresie obsługi sprzeciwów od nakazów w cenie niedostępnej na wolnym rynku.

Prawdziwą wartością konsultacji jest jednak pozyskanie wiedzy. Tej, której brakowało Ci wcześniej. Tej wiedzy, której posiadanie uchroniłoby Cię przed licznymi błędami, w efekcie których stałeś się niewolnikiem wierzycieli. Ona wciąż jest potrzebna, gdyż do efektywnego oddłużania potrzebujesz pełnej świadomości tego, co robisz i po co to robisz.

Kolejną rzeczą, którą dają konsultacje, jest poznanie osobiste swojego opiekuna i otrzymanie od niego pełnomocnictw. Czemu one służą i dlaczego są ważne – dowiesz się w trakcie konsultacji.

Konsultacje opłacasz zawsze z góry

I nie ma od tej reguły odstępstwa. Wiemy, że wielu osobom nie podoba się taka forma rozliczenia, ale niestety – jest ona jedyną możliwą. Wyłącznie zamówienie i opłacenie usługi z góry daje nam pewność poważnego podejścia klienta do sprawy. Biorąc pod uwagę fakt, iż nierzadko specjalista jedzie na konsultacje kilkaset kilometrów, ma zarezerwowany i opłacony nocleg, rozpisany i zapłacony dzień pracy – nie możemy sobie pozwolić, aby jego wyjazd okazał się wycieczką krajoznawczą. A tak niestety działo się zbyt często w sytuacji, gdy konsultacje nie były z góry opłacone.

– Przepraszam, zapomniałam o umówionej wizycie u fryzjera, dziś nie mogę – to tekst, który można było usłyszeć po pokonaniu 400 km w celu spotkania z osobą rzekomo bardzo potrzebującą pomocy.

Ponieważ chcemy pomagać wyłącznie poważnym ludziom, zamówienie i opłacenie usługi z góry jest pewnego rodzaju gwarancją poważnego podejścia Państwa do sprawy swoich długów.

Kolejna kwestia to sprawdzenie zaufania – jeśli ktoś boi się dokonać z góry zapłaty kwoty, której wielokrotność miesiącami oddawał za nic parabankom, to jak chce zaufać specjaliście i iść za jego radami?

A my nie chcemy z kimś, kto nie ufa w skuteczność działań, współpracować w jakimkolwiek zakresie.

Zaufanie do naszej firmy

Skoro jesteśmy przy zaufaniu. To słowo – klucz w przypadku procesów oddłużeniowych. Mamy świadomość, że branża, w której działamy, jest przesiąknięta oszustami, którzy bazują na naiwności dłużników.

Obiecując im to, co Ci chcą usłyszeć. Wiemy o tym doskonale, gdyż narodziny i szybkie zgony internetowych sprzedawców marzeń obserwujemy od 11 lat. Tyle działamy na polskim rynku, co możesz sprawdzić poprzez zbadanie wieku domeny, od której rozpoczynaliśmy działalność, czyli windykowani.pl

11 lat to sporo. Na tyle, że dzięki polityce bezwzględnej uczciwości udało nam się wyrobić bardzo silną markę. Którą w branży stawia się za wzór uczciwego podejścia do klienta. Dlatego też możesz przeczytać o naszej firmie w prasie tak znaczącej w Polsce jak ten tygodnik:

Numery Newsweeka, w których można przeczytać o naszej firmie

Nie będziemy Cię przekonywać, że wpłacone z góry pieniądze z tytułu zamówionej usługi są bezpieczne. Dla nas to oczywiste, dla Ciebie również – mamy nadzieję – jest czymś naturalnym, że zapłacona usługa zostanie zrealizowana.

Usługę konsultacji z rabatem zamówisz zatem jednym kliknięciem:

Spotkaj się z naszym specjalistą

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 56

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.