Jak spłacić długi

Jak spłacić długi?

Jak spłacić długi, które ciągną się latami i przeszkadzają w uzyskaniu kredytu, na przykład hipotecznego? Najlepiej jak najmniejszym kosztem. Czyli po umorzeniu części długu. Ile można umorzyć i jak spłacić długi, które zostały kupione przez firmy typu Kruk, BEST, Intrum Justitia,, Ultimo czy EOS KSI? Zapraszamy do zapoznania się z unikalną w skali kraju ofertą

Umorzenia długów kupionych

Opowiemy Państwu jak działamy, gdyż lubimy przejrzyste sytuacje. I transparentne rozliczenia bez haczyków i ukrytych kosztów.

Jak spłacić długi – ustalenie szczegółów

Zaczynamy od kontaktu: można zrobić to w zaciszu domowym wypełniając przyjemny i prosty

formularz wyboru firmy, która kupiła Państwa dług


Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności.

lub telefonicznie dzwoniąc pod numer podany w dalszym opisie Zależy nam ogromnie na wstępnej ocenie możliwości wykonania zlecenia zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dajemy bowiem gwarancję na skuteczność swoich działań. Gdy mamy już wszystko ustalone, następuje zawarcie umowy poprzez zakup usługi wyjazdu pełnomocnika do siedziby wierzyciela. Jest to zakup błyskawiczny, czyli poprzez użycie szybkich i wygodnych płatności (kliknij, aby zakupić usługę)

Koszt ustanowienia pełnomocnika i jego wyjazdu do siedziby wierzyciela w Państwa sprawie to zaledwie 150 zł. Kwota ta zwracana jest w przypadku nieosiągnięcia przez pełnomocnika gwarantowanego poziomu umorzenia, czyli w praktyce raz na 100 klientów.

Krok drugi – negocjacje

Po zakupie usługi otrzymają Państwo do podpisania pełnomocnictwo. Jest to dokument, który pozwala naszemu negocjatorowi rozmawiać w Państwa imieniu z wierzycielem. Dokument ten wysyłamy drogą mailową i taką drogą jest do nas przysyłany po podpisaniu.

Negocjator, a od tego momentu Państwa pełnomocnik prawny, wyjeżdża do siedziby wierzyciela.

Po rozmowach i negocjacjach w siedzibie wierzyciela pozostaje nam czekać na wyniki czyli owoce negocjacji. Państwa pełnomocnik jest informowany o nich drogą telefoniczną i natychmiast po otrzymaniu informacji dzieli się nimi z Państwem. O wszystkie szczegóły można zapytać dzwoniąc pod numer 725 172 110 w godzinach 8-17.

Negocjacje rozpoczynają się w ciągu maksymalnie 48 godzin. To nasza gwarancja – dajemy Państwu pewność, że sprawa Państwa długów i ich umorzenia jest zawsze dla nas priorytetem.

To już ostatni krok – ugoda z wierzycielem i czyszczenie BIG

Po udanych negocjacjach następuje finałowy ruch – podpisanie ugody i spłata zadłużenia pomniejszonego o wynegocjowane umorzenie. Z reguły mają Państwo 3-4 tygodnie na dokonanie spłaty. Po dokonaniu spłaty można poprosić dawnego wierzyciela o przysłanie oficjalnego pisma informującego, że nie jesteście Państwo dłużnikami.

Prosimy pamiętać, iż wierzyciel po spłacie dokonuje obowiązkowego usunięcia wpisu z rejestrów BIG. Ma na to 14 dni. Jest to o tyle ważne, że w Polsce istnieje kilka firm żerujących na niewiedzy ludzkiej i oferujących usuwanie wpisów z BIG za pieniądze. Często niemiałe, co potęguje niesmak.

Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję usunięcia wpisu z BIG przez wierzyciela. Zupełnie za darmo monitorują to nasi prawnicy.

Rozliczenie i gwarancja

Wynagrodzenie pobieramy wyłącznie za osiągnięty sukces. Nasze standardowe wynagrodzenie to 10% wartości wynegocjowanego umorzenia. Jak o wyliczyć?

Przykład
Jeśli Państwa zadłużenie w firmie KRUK SA wynosiło w momencie przekazywania sprawy 12.000 zł, to przy umorzeniu 50% zapłaciliście Państwo 6000,00 zł tytułem całkowitej spłaty zadłużenia. Oszczędzając umorzone w tej sprawie 6000,00 zł. I to właśnie 10% kwoty umorzenia stanowi nasze wynagrodzenie. Dokładnie zatem będzie to 600 zł.

Wynagrodzenie nasze jest negocjowalne indywidualnie w przypadku zadłużenia przekraczającego 50.000 zł. Przykładowo klient, któremu nasz negocjator pomógł umorzyć kwotę ponad 90.000 zł (patrz dokument poniżej)

Jak spłacić długi

zapłacił znacznie niższą prowizję, ponieważ kwota zadłużenia przed umorzeniem wynosiła ponad 113.000 zł i klient miał możliwość negocjacji stawki wynagrodzenia za sukces.

Minimalny gwarantowany poziom umorzenia to 30% wartości zadłużenia. Jest to dla Państwa gwarancja bezpieczeństwa, gdyż w przypadku nieosiągnięcia tego poziomu zwracamy opłatę za pełnomocnictwo i wyjazd pełnomocnika do wierzyciela. Stawiamy na uczciwą współpracę i wynagrodzenie za efekt, nie obietnice.

Jak spłacić długi i dlaczego z nami?

Podsumowując opis usługi warto zebrać w jednym miejscu najważniejsze informacje – co daje Państwu nasza unikalna usługa i dlaczego warto realizować ją z nami.

Bezpieczeństwo
  • Jesteśmy obecni na rynku polskim od ponad 8 lat,
  • Prowadzimy legalną działalność pod firmą Mecenatura RP Sp. z o.o.
  • Nie ukrywamy się w internecie, możesz do nas zadzwonić lub umówić na spotkanie – posiadamy biuro stacjonarne,
  • Na swoje usługi udzielamy gwarancji skuteczności, zwracając 100% wydanych pieniędzy w przypadku nieosiągnięcia celu
Oszczędność pieniędzy
Płacisz 20-70% wartości zadłużenia i wychodzisz z długów
Oszczędność czasu
Bez wychodzenia z domu negocjujesz umorzenie w krótkim czasie
Czyszczenie rejestru BIG
Każda ugoda podpisana za naszym pośrednictwem to gwarancja usunięcia negatywnego wpisu z BIG do 14 dni od jej podpisania

1 komentujący “Jak spłacić długi?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.