Jak wyczyścić BIK i poprawić scoring

4.1
(19)

Usługa czyszczenia BIK w oparciu o pisemną gwarancję to bezpieczeństwo Twoich pieniędzy. Nie ryzykuj utraty swoich pieniędzy tam, gdzie nie otrzymujesz gwarancji skuteczności, a czcze obietnice. U nas otrzymujesz pisemną gwarancję skuteczności lub zwrotu pieniędzy. Co sprawia, że czyszczenie BIK u nas jest w pełni bezpieczne.

Czyszczenie BIK w MamDlugi i w nieznanych firmach internetowych

Czy kupiłbyś nowego smartfona lub telewizor bez gwarancji? Zapewne nie. Kupując usługę korekty rejestru BIK kieruj się takim samym rozsądkiem. A nie reklamami firm, które z „dziwnych i niejasnych” powodów chcą Twoich pieniędzy, nie dając Ci w zamian żadnych gwarancji. A takich niestety mamy w Polsce prawdziwą plagę.

Dlaczego dajemy gwarancję, której nie dają anonimowe „kancelarie czyszczące BIK”?

Jesteśmy pewni jakości naszych specjalistów i odpowiadamy finansowo za efekty ich pracy. To jest oczywiste i tak postępują wszystkie uczciwe firmy, niezależnie od branży. Dlatego też pisemna gwarancja zawarta w umowie usługi czyszczenia BIK to u nas standard.

Etap 1. Jak zamówić usługę czyszczenie BIK z pełną gwarancją bezpieczeństwa?

Jeśli jesteś w posiadaniu aktualnego raportu BIK pomiń ten krok i przejdź do kolejnego. Gdy nie masz raportu – kliknij, aby pobrać go bezpośrednio z BIK.

Etap 2. Co boli Twój BIK, czyli pełna analiza raportu lub bezpłatna wycena

Abyśmy mogli zacząć działać, musimy zobaczyć Twój raport. Dostarcz nam go drogą mailową, wysyłając na adres: bik@mamdlugi.pl.

Po wysłaniu otrzymasz propozycję zamówienia Analizy Raportu BIK.

Analiza BIK to proces, w którym analityk rozbierze raport na części pierwsze, a następnie

  • wskaże Ci popełnione błędy,
  • zwróci uwagę na złe nawyki obniżające scoring,
  • wskaże rozwiązania pozwalające na odbudowę oceny wiarygodności,
  • wyceni wpisy wymagające usunięcia,

Zamówienie pełnej analizy raportu BIK wymaga wniesienia opłaty 57 zł, którą zwracamy w momencie zamówienia usługi czyszczenia BIK. Analiza jest zatem dla naszych klientów w całościowym rozliczeniu całkowicie darmowa.

Aby zamówić analizę PRZEŚLIJ PLIK Z RAPORTEM BIK na adres: bik@mamdlugi.pl i dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 57 zł klikając:

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Etap 3. Umowa czyszczenia BIK i realizacja zlecenia

W sytuacji, gdy podejmiesz decyzję o zleceniu nam usunięcia wpisów, podpisujemy umowę zawierającą pisemną gwarancję. Podpisanie jej odbywa się online. Wystarczy drukarka i smartfon, aby przesłać nam podpisaną umowę i pełnomocnictwo. Całość operacji zajmie kilka minut.

Po podpisaniu umowy rozpoczynamy działania, efekty których widzisz już po kilku dniach. Cały proces jest bowiem dla Ciebie transparentny, jesteś przez nas i banki informowany o każdym kroku.

Czas realizacji zlecenia to maksymalnie 45 dni, w skrajnych przypadkach 60 dni – o czym zawsze lojalnie informujemy.

Czyszczenie najgorszych wpisów BIK w opornych bankach

W sytuacji, gdy bank bezprawnie odmawia usunięcia wpisu z BIK, ostatnią instancją jest Urząd Ochrony Danych Osobowych (UODO), czyli jednostka pełniąca w Polsce rolę szeryfa. I mająca możliwość nakazania bankowi czy SKOK-owi usunięcie Twego wpisu, jeśli udowodnisz swe rację. W przypadku spraw bardzo trudnych i jednocześnie bardzo istotnych dla kredytodawcy, oferujemy przeprowadzenie sporu przed UODO. Jest to rozwiązanie niejako konieczne w wielu najtrudniejszych przypadkach. Usługa ta objęta jest pełną gwarancją, zatem spór przed UODO jest dla Ciebie pozbawiony finansowego ryzyka. A zysk jest czasami niemożliwy do wyceny. Szczególnie w przypadku osób planujących zakup nieruchomości.

Czyszczenie BIK mamdlugi.pl – cena

Rodzaj wpisuCena
zapytania kredytowe67 zł
do 30 dni spóźnienia127 zł
31 - 60 dni spóźnienia177 zł
61 - 100 dni spóźnienia287 zł
101 - 200 dni spóźnienia407 zł
201 - 500 dni spóźnienia627 zł
ponad 500 dni spóźnienia807 zł
przekroczenie limitu kredytowego147 zł
indywidualne działania prawne w UODO1470 zł

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 4.1 / 5. Liczba głosów: 19

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

2 komentujących “Jak wyczyścić BIK i poprawić scoring”

Zostaw swój komentarz...