Fast50club oferuje konta bankowe
|||

Jak zarobić na zakładaniu kont bankowych – metoda dla każdego

3.7
(3)

Dodatkowy pieniądz w portfelu zawsze się przyda, dlatego pokaże Ci jak zarobić na zakładaniu kont bankowych. Jest to metoda absolutnie dla każdego, teraz dodatkowo z bonusem.

O tym, że banki są skłonne płacić aby złowić klienta wie każdy. Nie zawsze jednak te pieniądze trafiają do kieszeni złowionego klienta. Dzisiaj pokażę Ci metodę, dzięki której nie tylko w łatwy sposób dowiesz się, w którym banku można aktualnie dostać coś extra. Ta metoda pozwoli Ci zarobić nawet na kontach bankowych, które nie nagradzają klientów. Dzięki temu będziesz mógł np. uszczuplić swoje zadłużenie. A jeśli zaangażujesz rodzinę, uszczuplić je znacząco. Tym razem w inny sposób niż zarabianie na własnych długach.

Czy widziałeś kiedyś taką reklamę:

Jak zarobić na zakładaniu kont bankowych z Fast50Club
il.1. Proces uzyskiwania wynagrodzenia za uruchomienie konta bankowego, źr. fast50club.pl

Nie? Nie jestem zaskoczony. Dlaczego? Zastanówmy się zatem

Jak w Intenecie zarabiają na zakładaniu kont bankowych

polecające je serwisy? Zapewne widziałeś masę stron i poradników o tym, jak zarobić na zakładaniu kont bankowych. Od razu mówię, że zapewne nikt nie mówi o metodzie, którą widziałeś powyżej, a którą opiszę w następnym rozdziale. Na początek pomówmy jak inni w Intenecie zarabiają na zakładaniu przez Ciebie kont bankowych. Podkreślam to celowo bo to głównie Ci „doradcy” zarabiają na tym, że nakręcą Cię na otwieranie kont bankowych.

Wspólnym mianownikiem wszystkich metod jest oczywiście otwieranie kont. To co Ci się proponuje na każdym kroku wygląda mniej więcej tak:

  1. Masz otworzyć konto we wskazanym banku.
  2. Przy otwieraniu konta – źródła Twojego przyszłego szczęścia koniecznie musisz wpisać kod polecenia „doradcy” czy skorzystać z odnośnika, który on załączył. Ponoć tylko dzięki temu zgarniesz cudowne bonusy.
  3. Masz polecać bank innym (znajomym, rodzinie).

Dlaczego inni zarabiają a Ty nie?

Wszystko pięknie i ładnie. Zwróć jednak uwagę, że Twój zarobek często zacznie się dopiero w 3-cim kroku, tymczasem polecający Ci tą metodę zarabia od pierwszego Twojego otwartego w ten sposób konta. To chyba mało sprawiedliwe. Ale dlaczego tak się dzieje?

Ponieważ właściciel tej czy innej strony ma konto w danym banku i korzysta z programu poleceń. Albo idąc dalej nie ma kont w tych wszystkich polecanych bankach. Ma za to podpisane umowy z siecią / sieciami reklamowymi i za każdego złowionego klienta dostaje kasę (dlatego masz kliknąć w jego odnośnik). Oczywiście jeśli prowadzi się taką działalność na większą skalę wypadałoby mieć firmę.

Co jednak jeśli nie chcesz bawić się w naganiacza i po prostu chcesz zgarnąć trochę bonusów. A gdyby tak jeszcze ktoś dał Ci za to premię. Zarabiasz wówczas już za samo założenie konta. Jak to zrobić? Pominąć pośrednika. Możesz to zrobić zupełnie legalnie i bez posiadania firmy.

Na rynku funkcjonuje pewna sieć reklamowa, która postanowiła dotrzeć do klientów wykluczając z łańcuszka zbędnych pośredników. Dzięki temu cześć pieniędzy jaką oni zgarniali wpada do Twojej kieszeni.

Zatem

Jak zarobić na zakładaniu kont bankowych bez zbędnych ceregieli

Czyli bez otwieraniu własnej firmy. Jeśli jesteś ciekawy ile możesz zarobić w fast50club to myślę, że grafika na początku artykułu wyjaśnia to wystarczająco prosto. Zatem znasz już potencjał tej strony. A to przecież tylko początek i od Ciebie zależy ile dorzucisz do tej puli.

Przyjrzyj się zatem stronie Fast50Club.pl

Nic nie zastąpi przekonania się osobiście o tym jak działa dany system. Oczywiście, aby to zrobić musisz się zarejestrować w Fast50Club, ale spokojnie to nic nie kosztuje.

To wszystko czego potrzebujesz aby zacząć zarabiać na otwieraniu kont zakładanych dla siebie.

Metody gromadzenia pieniędzy w Fast50Club

po rejestracji dosyć łatwo zauważysz, że serwis zapłaci Ci (poza tym co dają banki w promocji) od siebie za:

  • zakładanie kont bankowych,
  • polecanie strony innym użytkownikom.

Pierwszy punkt jest dosyć oczywisty. Po zalogowaniu widzisz zebrane przez serwis oferty promocyjne z banków i możesz zaczynać swoją przygodę ze zbieraniem promocyjnych pieniędzy w bankach.

Punkt drugi to opcja na wypadek, gdybyś uznał, że warto aby członkowie Twojej rodziny i znajomi również zdobyli taki łatwy kawałek grosza. Przy okazji Ty dorzucisz do swojego konta kolejne złotówki. Zobaczysz również, że aktywność przynosi dodatkowe korzyści.

W systemie bowiem można gromadzić dwa rodzaje punktów.

  1. Punkty polecenia – punkty z tej kategorii możesz uzyskać za branie udziału i polecanie ofert w Fast50Club. Które wprost zasilają Twoje konto ponieważ możesz je wymienić na prawdziwe pieniądze w proporcji 1 punkt = 1 zł.
  2. Punkty aktywności – dostaniesz je np. za wypełnienie ankiety, ocenę artykułu, wzięcie udziału w konkursie, zaproszenie znajomego do Fast50Club czy potwierdzenie swoich danych osobowych. Te punkty przyniosą Ci dodatkową korzyść w późniejszym czasie.

Punkty aktywności pozwalają Ci osiągać kolejne poziomy zaawansowania. A każdy kolejny poziom to dodatkowe pieniądze np. za polecenia.

Fast50club rozróżnia kilkanaście rang swoich członków. Aktualnie

  1. Zaraz po rejestracji zostaniesz mianowany Świeżakiem – tak określany jest każdy nowy uczestnik programu
  2. Pierwszy awans w hierarchii przyniesie Ci stopień Adepta i zwiększy o 10% dochód z udziału w programie
  3. Najwyżej w hierarchii jest Diamentowy Bonsu – ktoś kto osiągnie taki stopień może liczyć na zarobek większy o 170% (do każdych 10 punktów polecenia klub dodaje dodatkowe 17)

Jak zapraszać znajomych do klubu lub polecać im promocje?

Wystarczy wybrać zakładkę oferty -> kliknąć wybraną ofertę -> kliknąć poleć znajomym

Masz do wyboru kilka sposobów polecenia: LINK, SMS, E-mail, Facebook, Twitter.

Polecanie kont bankowych za prowizję
il. 2. Metody polecania produktów bankowych w Internecie, źr. fast50club.pl

Pamiętaj, jeśli ten system zarabiania spodobał Ci się i idzie Ci dobrze warto przemyśleć założenie własnej działalności. Niezależnie od tego czy ma jedynie systematycznie dawać pieniądze na realizację innych pomysłów czy też stać się głównym źródłem Twojego dochodu (a uwierz mi może być).

Opisywany system świetnie sprawdzi się jako bezpieczne pole do testowania własnych umiejętności sprzedaży w Internecie.

Jeśli jednak zaczynasz działać na większą skalę – powinieneś wejść z firmami affiliacyjnymi w biznesowe relacje. To Ci się po prostu opłaci.

To rozległy temat – jeśli Cię zainteresował zapraszamy do kontaktu.

Czy to legalne?

Jak już wspomniałem, zarabianie w ten sposób nie wymaga założenia działalności. A właściciel klubu to stary gracz w tej branży, więc o legalność biznesu dba do do bólu. Portal wygeneruje Ci PIT za taki dochód, możesz go zatem nawet wykazać jako dodatkowe źródło dochodu przy wniosku o pożyczkę.

Czy podane tu informacje były przydatne?

Oceń nas klikając na gwiazdkę

Średnia ocena 3.7 / 5. Liczba głosów: 3

Nikt jeszcze nie głosował. Bądź pierwszy!

Podobne wpisy

Zostaw swój komentarz...